STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat

Serdar çok güzel noktaya temas etmişsin. Beşiktaş nefreti Galatasaray'ın çıkarlarından üstün geliyorsa ve Beşiktaş şampiyon olmasın Fenerbahçe şampiyon olsun diye ortalıkta arzı endam ediyorsa bazıları ya gerekli bilinç düzeyine sahip değiller ya da Antu Cep forumlarından buraya göç etmişlerdir diye düşünüyorum. Neyse şu ara çok sayıda Fenerbahçeli forumumuza renk katıyor. Bu da bir kazanımdır :D

:D

yahu sonra bir de Galatasaray'lı geçiniyorlar..

2 ihtimal var..

1- bu adamlar gizli fenerli
2- kafa hiç basmıyor..

2 numaralı grup için alıntıladığın mesajımı editledim bazı kelimelerin dizilimi kafalarını karıştırmasın diye :D

tane tane ve sade ifade etmek lazım o arkadaşlara.. bjk'ymiş :asd22:

Son düzenleme:
Fbjk kardeş zaten hep birbirlerini kollayıp bize saldırıyolar ikisininde şampiyon olmasını istemem ve ikisinden biri arasında seçim yapmam biri büyük şikeci , biri küçük şikeci hiç bir zamanda desteklemem avrupa maçları dahil.

Realist olalım. Fenerle biz her türlü başa çıkarız. Ama bjk bu durumdan güçlenir çıkarsa rekabet kızışır. Özellikle ekonomik olarak. Statları bitiyor. İyi transferler ve sponsorluk anlaşması yapıyorlar. Şuanda Uefa kriterlerini tek yerine getiren takım bjk. Fener de çok kötü finansal olarak patlayacak. O yüzden fenerin ekonomik olarak durumu bizden farklı olmayacak. Ha 4. Yıldız olayı ezeli rakip olayı işin içine girince bjk nin şampiyon olması daha iyi duygusal olarak. Gelecek için fenerin olması daha iyi.

6037Y cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BJK-FB arasında tercih yapmayanlara küfür etmediğiniz kalmış Ozan bey... Mehmet Arslaner tabiki bu zihniyetin karşısındadır.

:D

"gaziantep - fb arasında tercih yapmakta zorlanmak" gibi bir şey olmuş bu Mehmet bey :)

ya yok feneri de bizim ayarımızda görmüyorum ama onların en azından şampiyonluk sayıları bize yakın..

stratejik davranıp bize en yakın takımın yoluna negatif sinerji ile taş koymak zaruridir :asd22:

Fner ile Biz çekişiyorsak biz oluruz Fner ile Bejeke çekişiyorsa Fner olur yarışta üçüde varsa yine biz oluruz tinerciler sadece fner ile bizim yarışta olmadığımız dönemlerde olabiliyor buda bir gerçek bence.. Ama benim fikrim düşüncem değişmez biz olamıyorsak kim olsun demem fener olmasın da kim oluyorsa derim hep!!

Üst Alt