STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat

a6752stsllogo.png

bursaspor.png
c80ecv.png
659gN0.gif

Spor Toto Süper Lig 15/16 Sezonu 22. Hafta
Bursaspor - Fenerbahçe
20 Şubat Cumartesi
Timsah Arena (seyircisiz)
19.00

Fb'de Hasan Ali cezalı.Bursa'da Serdar Aziz ve Emre'nin sakatlıkları geçmiş.Seyircili olsaydı fb kesin puan kaybederdi.Şimdi ise şansları var.

Bursa en az 1 puan alır bence ama Harzo'nun da sağına soluna belli olmaz.

fb puan kaybederse bjk kazanıp lider olur.

buna müsade etmezler. fb'yi tahttan indirmeyecekler.

zaten bursa'nın seyircisi yok, tepki falan cıkmayacagına göre hakem güzelce doğrar bursa'yı..

Seyircili olsaydı Volkan Ş.Ozan,Fernandao ve Şener'e tepkiler olacaktı.Kaos dolu güzel 1 maç izleyecektik.

Yeni kurala göre maç seyircisizse deplasman seyircisi gelebiliyor.Bursa başkanı iyi düşünmüş.

Ali Ay; "Kurallara göre maç biletleri en fazla 900 TL olabiliyor, Deplasman Tribünü Bilet fiyatini 899 TL yapmayı düşünüyoruz"

Şikeciler puan kaybetsin, ufak şikeciler de puan kaybı yaşasın.

Bir önemi yok ama ligi şampiyonun 25-30 puan gerisinde bitirmeyelim isterim.

Yeni kurala göre maç seyircisizse deplasman seyircisi gelebiliyor.Bursa başkanı iyi düşünmüş.

Ali Ay; "Kurallara göre maç biletleri en fazla 900 TL olabiliyor, Deplasman Tribünü Bilet fiyatini 899 TL yapmayı düşünüyoruz"

iyi de herkes böyle yaparsa maçlara hiç bir zaman deplasman seyircisi olmaz. Bi de böyle düşünün, bi de böyle düşünün. Benim için hava hoş deplesmanlara gitmiyorum nasıl olsa. Gidenler için zor

Gerçekten 899 olsaydı bursadan dahada nefret ederdim. Hangi kulüp olursa olsun deplasman fiyatını eleştiririm mersin galatasaray maçı oluyor mersin 150 tlye satıyor bjk fbyede ayni yazık gerçekten insanları tribünden uzaklaştırmaktan ne zevk alıyorlar acaba

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi de herkes böyle yaparsa maçlara hiç bir zaman deplasman seyircisi olmaz. Bi de böyle düşünün, bi de böyle düşünün. Benim için hava hoş deplesmanlara gitmiyorum nasıl olsa. Gidenler için zor

Gerçekten 899 olsaydı bursadan dahada nefret ederdim. Hangi kulüp olursa olsun deplasman fiyatını eleştiririm mersin galatasaray maçı oluyor mersin 150 tlye satıyor bjk fbyede ayni yazık gerçekten insanları tribünden uzaklaştırmaktan ne zevk alıyorlar acaba

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa taraftarı stada alınmayacağı için bu kadar yüksek yapmayı düşünmüş."Kendi evimizde deplasman yaşamayalım" düşüncesiyle.Normalde bu kadar yüksek yapmaz.

Ayrıca gerek de kalmadı.Bursa İl Güvenlik Kurulu Fb taraftarının da alınmayacağını açıklamış.

Gerçekten bu maçın seyircisiz oynanması skandaldır. Federasyon yine ve yeniden şikecilerin köpeği olduğun kanıtlamıştır...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursaspor XI: Harun, Hosogai, Şamil, Sivok, Aziz Behich, Faty, Bekir, Sercan, Batalla, Deniz, Necid.
Fenerbahçe XI: Volkan, Gökhan, Kjaer, Alves, Caner, M.Topal, Souza, Diego, Nani, Volkan Şen, Fernandao.

Van Persie yine yedek :D

Üst Alt