STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Bursaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Şubat

ulan zaten passolig var daha birde seyircisiz oynama cezasi geliyo nekadar aptal bir futbol ülkesi yasiyoruz allasen ya
örnek fb bjk derbiside seyircisiz oynanacakmis

Diego'nun saci ne öyle ya.

Son aylarda cok sIk görüyorum bu sac stilini sokaklarda falan. Cok igrenc birsey, kim bulduysa onun zevkine tüküreyim.

Sercan kesinlikle geri dönmeli diğer kiralık futbolcularımızda olduğu gibi nasıl olsa aldık sayılır cezayı en azından Telles, Bruma, Linnes, Sercan, Emre Ç.,Koray, kalırsa Denayer, Sinan, Carole yanlarında tecrübeli Sneijder ve Muslera ile birlikte daha genç ve sağlam bir kadromuz olur. Tabi ki Selçuk, Umut, Sabri, Olcan, Bilal ise kesinlikle postalanmalı. 2 orta saha 2 forvet 1 tane sağlam kanat transferleri lazım ama nasıl yapacak bu yönetim kestiremiyorum.

katılıyorum. Altına da babet çorap ve kısa paça pantalon giyiyorlar.
O babet çorabını icat eden kimse onun Allah belasını versin. Geçen dedemde gördüm hacı adam babet çorabıyla geziyodu köyde kepaze etti bizi elaleme. ''Isıcak dutuyo guzum'' diyo bide. La dede her tarafı sıcak tutsa ne yazar desekte söz dinletemiyoz adama.

Üst Alt