STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat

Bilal ne yapti bu adama yemin ederim anlamiyorum yahu.

Bana kalsa ben bu sekilde bile cikarim isi abartip.

Muslera
Linnes Denayer Chedjou Carole
Donk
Jose Selcuk Bilal
Sneijder
Podolski

Nasil olsa kanatlarin skora katkisi yok. Oyunu kanatlara acsak bir ise yaramiyor. Bari ortada kalabalik olalim,pas yuzdesi yuksek adamlarla biseyler deneriz hic yoktan.
Ama ben bu macta yeniden Umut Olcan gibi adamlari ilk 11'e bekliyorum.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

valla artık bizle oynayan her takım maçı kazanmaya bizden daha çok yakın polat döneminden bile daha rezil bir durumdayız acınacak durumdayız 7 defans oyuncusuyla maça çıkıp yüzde 100 gol posizyonları veriyoruz kendi sahamızda biz gerçekten bitmişiz

Selçuk,donk,sabri,hakan,umut,olcan
derhal kadro dışı bırakılmalı
Bu çöpler ile gitmeyeceği çok belli.

Emre,jose,linnes,volkan,koray gibi oyuncular artık kadroya yazılmalı.
Kaybedecek biseyimiz kalmadı en azından gençler den 2 tanesini gelecek sezon için kazanmış oluruz

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

evet bi kere denizlinin gitme hayallerini unut dün 50 60 kişi izledik maçı ve bi tane olumlu yorum yapan olmadı denizliye.benim küfür etmeme bile gerek kalmadı denizli futbol mantalitesi ex olmuş beyin ölümü gerçekleşti.

Hala 1990 larin futbol kafasi var onda, o gidisle zaten sezon sonu kesin yolcu. Millet maci izlerken hoca dan nefret etmeye basliyor.

valla artık bizle oynayan her takım maçı kazanmaya bizden daha çok yakın polat döneminden bile daha rezil bir durumdayız acınacak durumdayız 7 defans oyuncusuyla maça çıkıp yüzde 100 gol posizyonları veriyoruz kendi sahamızda biz gerçekten bitmişiz

Aynen adnan polat dönemi bile bu kadar sinirlendigimi hatırlamıyorum.Dünkü maçta özellikle kornerlerde sanki rakip penaltı kullanıyormuş gibi korkar oldum.Her kafa topu da rakibe bırakılmaz ki rezalet ötesi gerçekten.

Üst Alt