STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 21 Şubat

Levent Tüzemen'e göre suçlu Galatasaray taraftarıymış :red:

Milletin yorumcuları takımıma laf gelmesin diye elindem geleni yapıyor ama bizimkiler paso bize sallıyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Levent Tüzemen: Sneijder'in maçta çok bir şey yaptığı söylenemez ama oyundan alındı diye 88'de seyircinin alkışına alkışla karşılık veriyor
Levent Tüzemen: "Sneijder bunu Fatih Terim olsa yapabilir mi? Neden yapabiliyor. Kulübe güçlü değil, yönetim güçlü değil."
Levent Tüzemen: "Sneijder bıraksın tribüne liderlik yapmayı. takıma liderlik yapsın."

:red::red::red::red::red::red::red::red:

Levent Tüzemen: Sneijder'in maçta çok bir şey yaptığı söylenemez ama oyundan alındı diye 88'de seyircinin alkışına alkışla karşılık veriyor
Levent Tüzemen: "Sneijder bunu Fatih Terim olsa yapabilir mi? Neden yapabiliyor. Kulübe güçlü değil, yönetim güçlü değil."
Levent Tüzemen: "Sneijder bıraksın tribüne liderlik yapmayı. takıma liderlik yapsın."

bu adam ağır ağız ishali kronik hemde

Tam bir skandal yorum olmuş. Gerçi full programı izledim ama bu arada kaynamış :red:

Böyle adamlar gelip gelip bizi buluyor cidden...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Bu tüzemen takımın lider adayı olarak lanse ettiği bir oyucunun taraftarla canciğer olmasını neresinden hazmedememiş; asıl bunu sorgulamak lazım..

1413914_Galatasaray_SK.jpg

dede bu takımı çıkar

Yenemezsek 6.lığa geriliyoruz. Sonraki haftalarda ilk 4 tende koparız artık

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüzemen medya daki en mal heriflerden biri.

Bu hiyar yazin en cok Ibrahimovic diye tutturanlarin basinda geliyordu. Böyle Galatasaraylilar olmaz olsun.

ntvspor'a göre
Muslera
Linnes Denayer/Balta Chedjou Balta/???
Selcuk Donk
Sabri Sneijder Olcan
Podolski
Umut ile görüsmüs, sen bizim icin cok önemli bir oyuncusun demis. :red:

____________Muslera_____________
Linnes___Denayer__H.Balta___Carole
________Chedjou__Selçuk_________
___Hamit:(__Sneijder___Olcan____
____________Podolski____________