STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat

fenr yazarken bile cümleye büyük başlıyorsun hayırdır? Ne onuru lan ? Daha 2 sene önce başkanları hapisteydi adamların yargıtay danıştay sayıştay uefa cas ne kadar kurum varsa alayı bunların şerefsiz olduğunu tasdiklemiş sen ne gururu onurundan bahsediyorsun ? Trol..

Bizde basketten ceza aldık bunun onur ve gururla ne alakası var

O zaman basketbol şubesini kapatalım öyle mi ?

Ben sana aynı tarz bir örnek verdim o zaman ona cevap ver veremiyorsan sus

Birşeyleri yorumlayacaksan tarafsız ol

Galatasarayın forumun da neden tarafsız olayım, ben taraf olduğum için buradayım sen bizde mi şike yaptık diyorsun yani? ikisini aynı kefeye mi koyuyorsun sen gurur ve onur duymaya devam et takımınla..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her mesajın tahrik dolu

Sen örnek verdin bende sana örnek verdim zoruna giden nedir bu kadar :)

Benim ne zoruma gidecek hayatım bu takımının başarılarını kupalarını şampiyonluklarını görmekle geçti ben gurur duyuyorum takımımla senin gibi ezik değilim hala 15 yaşında kalmışsın 24 saat milleti trollüyorsun başka işin yokmu senin

Benim ne zoruma gidecek hayatım bu takımının başarılarını kupalarını şampiyonluklarını görmekle geçti ben gurur duyuyorum takımımla senin gibi ezik değilim hala 15 yaşında kalmışsın 24 saat milleti trollüyorsun başka işin yokmu senin

Şimdi burada ne trollüğünden bahsediyorsun ?

İki takım arasında Fenerbahçe daha onurlu ve şereflidir dedim.Dikkat edersen Galatasaray ile ilgili bir cümle kurmadım

Olaya dahil olacağım derken saçmaladın bence hafiften yol al yoksa aldıracaklar

Şimdi burada ne trollüğünden bahsediyorsun ?

İki takım arasında Fenerbahçe daha onurlu ve şereflidir dedim.Dikkat edersen Galatasaray ile ilgili bir cümle kurmadım

Olaya dahil olacağım derken saçmaladın bence hafiften yol al yoksa aldıracaklar

Kim aldıracak? Adamların mı var hayırdır Senin bu forumda mesaj azmana izin verenler mi aldıracak bana yol?

Uslup dan bahseden mod arkadaş buradamısın.? Adam parayı bastım aldım diyor ne diyorsun bu duruma? Bence küfür etse daha iyiydi..

Üst Alt