STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat

Derbilerde kadıköy'de kazanıyolar bir şekilde. Çok hırslı istekli oynuyolar.

Bu sezon nasıl gitti şu ruhsuzlar yüzünden, şu iki çapsızı izlemek zorunda kalıyoruz.

Arena'da bunları yenmezseniz adam değilsiniz.

@Berkant Gökce
Hoş bir muhabbet değil hocam.Caner fenerli olsada olmasa da bize yakışmaz, çocuğu falan var.

ek:Geniş bir yapısı var kadının doğrudur ama annedir atıp tutmak güzel bişey değil.Sanane derseniz de eyvallah saygı duyarım.

Usta bu dünyada herkes ektigini bicer. Caner yillar yili sahada piskin piskin, küfürler savuruyor. Bizim arkadas da hasta Galatasarayli. Asena'yi becerdikten sonra dedi cümleyi aynen yaziyorum. "I.ne Caner, sahada ötersin, ama karini ben biplerim." Iliski aninda Sampiyon Cimbom diye bagirmis hasta herif, tabi bunun dogruluk payi nedir bilemiyorum. Yalniz hos mos onu bilmem, arkadasim yüregine saglik

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

fb ilk mactada bjk'ye oranla ii oynamıstı, o macıda kazanabilirdi.

fb sampiyonluga inanmıs, bu dakikadan sonra zor puan bırakırlar, hani gg ile topal avrupa liginde sakatlanıyor derbide(4 gün sonra) sahada, adamlarda hırs var. otorite sağlanmıs yani..

biz bu sezon otorite boslugundan patladık. takımı motive edecek yönetim ve teknik heyet yok.

terim-albayrak-dürüst gibi adamların neden önemli oldugu bir kere daha görüldü. bunlar veya bunlar tarzında yönetici ve teknik ekip olmadan biz koca bir hiçiz..

fener iyi oynadı demek yanlış fener iyi mücadele etti bjk ise nispeten iyi oynadı... Gol pozisyonlarına bakarsak fenerin ilk golü hakem hediyesi(faul maul yoktu)+savunma hatası 2. gol de savunmanın hediyesi onun dışında pek pozisyon hatırlamıyorum fener adına..
Beşiktaş ise mücadle anlamında zayıf kalsa da modern futbola uygun oynayan taraftı.. 4-5 kez çok organize geldiler en az 4 tane de %100 lük gol kaçırdılar..

Maçın yıldızları 2 volkan ve mehmet topaldı.. Ayrım yapamıyorum aralarında 3'Ü de çok iyiydi

bence ipler beşiktaşın elinde doğru futbolu oynayan onlar...BU şekilde devam ederlerse şampiyonluk gelir..

Son düzenleme:
Usta bu dünyada herkes ektigini bicer. Caner yillar yili sahada piskin piskin, küfürler savuruyor. Bizim arkadas da hasta Galatasarayli. Asena'yi becerdikten sonra dedi cümleyi aynen yaziyorum. "I.ne Caner, sahada ötersin, ama karini ben biplerim." Iliski aninda Sampiyon Cimbom diye bagirmis hasta herif, tabi bunun dogruluk payi nedir bilemiyorum. Yalniz hos mos onu bilmem, arkadasim yüregine saglik

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
net inanmadım onu da söyliyim öyle bişey olamaz arkadaşın kimdir tabi bilmiyorum ama olay çok hikaye gibi duruyo

Sağlam ve hızlı pas organizasyonu yapan her takım fenevi fena zorlar bu kadar basit

Fenevin tek olayı topu hızlı bir şekilde kanat adamlarına aktarmak...

Bence Fenerbahçe'nin maçı alması iyi oldu. Geçen sene bizim 2-0 kazandığımız maçın sonundaki gibi sesleri bir anda kesildi kargaların. Hala mağduriyet edebiyatı yapmaya çalışan küçük kesimle de iyi billur geçiyorlar. :D

29 şubat 216 fenerbahce'ye verilen faul - gundem - ekşi sozluk

Fenerbahceli Futbolcular Beşiktaş karşısında Taraftarlarına Oley Cektiriyor. - YouTube

Beşiktaş taraftarının acayip iticiliği ve bitmeyen mağdurlukları münasebetiyle Fenerbahçe şampiyon olsun diyorum. Hayatımda bir topluluğa böylesine gıcık olmadım.

Son düzenleme:
Bence Fenerbahçe'nin maçı alması iyi oldu. Geçen sene bizim 2-0 kazandığımız maçın sonundaki gibi sesleri bir anda kesildi kargaların. Hala mağduriyet edebiyatı yapmaya çalışan küçük kesimle de iyi billur geçiyorlar. :D

29 şubat 216 fenerbahce'ye verilen faul - gundem - ekşi sozluk

Fenerbahceli Futbolcular Beşiktaş karşısında Taraftarlarına Oley Cektiriyor. - YouTube
Fenerliler kadar dünyada hiç bir yaratık eyyamcı olamaz o yüzden bjk örnek vermeyelim.

neredeyse 24 saat olacak ne şenol hocam ne yöneticileri ne de taraftarları çok sevdikleri sevgi kelebeği fenerbahcelerıne tsk edip bize saldırmaya başlamamış. köprüyü geçerken bi hal geldi heralde başlarına

Junaid maçı katletti, BJK'den ses soluk yok.
Ünal başkanım ne kadar da haklıydı, Junaid şaibeli bir hakemdir diyerek.

Cücü her zamanki gibi. Penaltı da çalmadı hayret, halbuki penaltılara bayılıyor adam.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt