STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat

Galatasaray'ı nasil goz göre gore batirdiysan,ins seninde otellerin bir bir batar bes kurus parasiz kalirsin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray, Mustafa Denizli döneminde çıktığı 22 maçta 11 galibiyet (7'si Türkiye Kupası), 5 mağlubiyet ve 6 beraberlik aldı.

yani adam 4 galibiyet alabilmis

yucel basara ⭐ ⭐ ⭐ ⭐@ybasara 16 Min.Vor 16 MinutenÜbersetzung anzeigen
kaan baysal olayi galatasaray'da yasanan dolandiriciligin cok net gostergesidir.

yucel basara ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
@ybasara
17 Min.Vor 17 MinutenÜbersetzung anzeigen
galatasaray futbol takiminda oncelikle kaan baysal olayi aydinlatilmalidir. kim bu adamla hangi kriterlere gore sozlesme imzalamistir?

yucel basara ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
@ybasara
7 Min.Vor 7 MinutenÜbersetzung anzeigen

g.sarayin geçen sezon 150 bin € maaş verdiği Kaan Baysal, aylık 2500 TL maaş karşılığı Beşiktaş U21'e transfer oldu. bu haber cok onemli

Yalakalardan ses yok dimi ?

Arkadaslar kendim bizzat sahit oldugum birseyi anlatacagim... Sampiyonlar liginde evimizdeki ilk macti, biletimi almis TT ARENA ya gitmistim, Ultraslan baskani veysel yöneticilerin giris yaptigi kapinin önünde yöneticilerle balli börekli konusup öpüsüyorlardi, özel güvenligin bizi yaklastirmadigi kapiya Ultraslan baskani yöneticilerle beraber rahatca giris yapiyordu.. yani Ultraslanin basindaki uc kadrolar resmen yemleniyor, ben gercekten parcaliya gönül veren o taraftar grubunun icindeki saf temiz insanlara bir sey demiyorum ama kandiriliyorsunuz...o grubun ipleri su an yöneticilerin elinde yoksa coktan olaylarin önü alinamazdi...

denizlide ve dursunda azıcık haysiyet onur şeref varsa bu gece çekip giderler

neden gitsinler denizli yeni otel yapacam diyordu bize gelmeden önce onun parasını almadan gidermi

dursunun kardeşi mehmet özbek ise inşaatçı boşunamı getirdi dursun onu amacı riva inşaatını biraderine yaptırmak

bunları görmeyen görmek istemeyen divan üyelerimiz taraftarlarımız var

Üst Alt