STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat

Arkadaslar kendim bizzat sahit oldugum birseyi anlatacagim... Sampiyonlar liginde evimizdeki ilk macti, biletimi almis TT ARENA ya gitmistim, Ultraslan baskani veysel yöneticilerin giris yaptigi kapinin önünde yöneticilerle balli börekli konusup öpüsüyorlardi, özel güvenligin bizi yaklastirmadigi kapiya Ultraslan baskani yöneticilerle beraber rahatca giris yapiyordu.. yani Ultraslanin basindaki uc kadrolar resmen yemleniyor, ben gercekten parcaliya gönül veren o taraftar grubunun icindeki saf temiz insanlara bir sey demiyorum ama kandiriliyorsunuz...o grubun ipleri su an yöneticilerin elinde yoksa coktan olaylarin önü alinamazdi...

uA'ya kim mensup sa insallah cehennem de cayir cayir yanar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

aziz denen ruh hastası gencfenerlileri nasıl temizledi fenerin ultralarıda onlardı ama adam inat etti temizledi

ultralar sadece beleş bilet almiyorlar

Biz umuta sonradan girdiğinde katlanamiyorken artık as oyuncu oldu el birliği ile ihanetin dibine vurdular. İnsanlar unutur tarih unutur affeder de nasıl can vereceksiniz onu merak ediyorum ben. Toplu iğne ucu kadar hakkım varsa hiçbirine helal etmeyecegim

12799111_1210146662364149_1043004212396589737_n.png

görün bakın haftaya iç saha macında satılıklardan en ufak ses çıkmayacak emir nasıl geliyorsa öyle hareket ediyorlar

hatta stadda ses çıkaranlara dahi saldıracaklar hatırlayın burak adisi ıslıklanınca nasıl kudurmuşlardı

Şu an konuşan yönetici eksiklerimiz vardı Sneijder yoktu Burak yoktu diyor :DD

Vay anasını be arkadaş.
Tüp oğlan zamanında UEFA'da 5 takımlı gruplarda her takım birbiriyle bir kez oynuyordu. Bu Beşiktaş Bolton ile berabere kalmıştı. Yönetici çıkıp ikinci maçta yeneriz demişti.
Aynı olay :D

görün bakın haftaya iç saha macında satılıklardan en ufak ses çıkmayacak emir nasıl geliyorsa öyle hareket ediyorlar

hatta stadda ses çıkaranlara dahi saldıracaklar hatırlayın burak adisi ıslıklanınca nasıl kudurmuşlardı

Sorun ultraslan'da değil sorun Arenadaki yalaklar yılışıklar topluluğunda..

Sabri'ye üçlü çektiren mal sürüsü..

Üst Alt