STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

52.000 kişi olacak Arena'da, büyük bir mücadele göreceğimiz kesin. Zaten top oynamazlarsa tarihin gelmiş geçmiş en büyük protestolarından biri olacaktır. Taraftar mücadele görürse, hücum futbolu görürse büyük bir destek sağlayacak takıma. Ruhsuz bir görüntü beklemiyorum. Maçı da yerinde izleyeceğim umarım keyif veren bir sonuç çıkar ortaya. Gerekirse taraftar aldıracak maçı!

Geçen yıl bile 52 bin kişi olmadı hocam,bu sene olacağını hiç sanmıyorum.

Geçen yıl bile 52 bin kişi olmadı hocam,bu sene olacağını hiç sanmıyorum.

Taraftar protesto için gidecek Arena'ya zaten. Büyük bir fırsat bu yönetimi göndermek için. Tabii ki önce takıma destek sonra tepki yönetime olmalı. Sahada da ruhsuz bir futbol olursa futbolculara da olmalı! Ben Arena'nın dolacağını düşünüyorum ki biletler tükenmek üzere.

52bin kişi değil 40000 kişi bile gelmez. Taraftar takıma küsmüş. Lazio maçı bile 25000 kişiydi.

23 Mart'taki Bayern ile EuroCup maçı çok daha önemli.

Taraftar protesto için gidecek Arena'ya zaten. Büyük bir fırsat bu yönetimi göndermek için. Tabii ki önce takıma destek sonra tepki yönetime olmalı. Ama sonuç ne olursa olsun tepki, protesto yönetime olmalı. Sahada da ruhsuz bir futbol olursa futbolculara da olmalı! Ben Arena'nın dolacağını düşünüyorum ki biletler tükenmek üzere.

Adamlarda utanma diye bir duygu yok ki,Dursun yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek pişkinlikte bir adam.52 bin kişi ana avrat küfür de etse o adam gitmez.

Korkmam ama sinirlenirim

Çakma Morinyomuz saçmasapan ilk 11 ile maçın içine edebildiği için maça kadar doğru dürüst bekleyemeyeceğim

şikeciler eze eze yener, maalesef acı ama gerçek.inşallah taraftarın biri sahaya girip şu selçuk'un ağzını burnunu kırar!!

Az da olsa şerefiniz varsa çıkar adam gibi oynarsınız koskoca sezon bir bok yapmadınız en azından taraftar için şu maçı kazanın zaten tersi durumda seyircili oynayacağımız son maç olur..

Maç Sami Yen'de olsaydı banko yenilmiştik.O stadda 3 maç üst üste Fb'yi yenmişliğimiz yok tarihimizde.

Neyse ki Arena'ya geçtik de Fb derbilerinde evimizde seriye başladık.Arena faktörüyle yenilmeyiz diyorum.Galibiyeti alsa alsa Sneijder alır.

Kadro bu olmalı:

Muslera
Linnes Chedjou Balta Carole
Selçuk Bilal
Çolak Sneijder Yasin
Podolski

Balta fb derbilerini iyi oynuyor.Chedjou da duran toplarda etkili olabileceğinden oynamalı.​

O değilde futbol açısından bakacak olursak adamların takım savunması bizden çok çok çok ileride. Zaten eskisi gibi hücumda yapamıyoruz , defans hiç yapamıyoruz...

Yani anlayacağınız ne bok oynadığımız belli değil. Üzülerek söylüyorum şikeciler orta sahayı rahat domine eder. Topal , Souza , Ozan bizim kız kadar mücadelesi olmayan Selçuk ve partnerini hoplatır...

Çok çok zor. Her şey taraftara bağlı ama bu kalite farkını taraftar bile kapatamayabilir...

Sent from my iPhone using Tapatalk

O değilde futbol açısından bakacak olursak adamların takım savunması bizden çok çok çok ileride. Zaten eskisi gibi hücumda yapamıyoruz , defans hiç yapamıyoruz...

Yani anlayacağınız ne bok oynadığımız belli değil. Üzülerek söylüyorum şikeciler orta sahayı rahat domine eder. Topal , Souza , Ozan bizim kız kadar mücadelesi olmayan Selçuk ve partnerini hoplatır...

Çok çok zor. Her şey taraftara bağlı ama bu kalite farkını taraftar bile kapatamayabilir...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2010-2011'de bile 75 dakika o çöp kadro 1-0 önde götürdüyse bu kadro da yapabilir.

Bu sezon için 2 hedefimiz kaldı.Biri bu maçı almak diğeri Türkiye Kupası'nı almak.Bu takım ligde maç alamaz hale geldi,bundan sonra zor maç alırız ligde.Bu maç ligdeki sondan 3. veya 4. galibiyetimiz olur kazanırsak.En azından teselli ikramiyesi alalım şu sezonda.

Son düzenleme:
Üst Alt