STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

Maç Sami Yen'de olsaydı banko yenilmiştik.O stadda 3 maç üst üste Fb'yi yenmişliğimiz yok tarihimizde.

Neyse ki Arena'ya geçtik de Fb derbilerinde evimizde seriye başladık.Arena faktörüyle yenilmeyiz diyorum.Galibiyeti alsa alsa Sneijder alır.

Kadro bu olmalı:

Muslera
Linnes Chedjou Balta Carole
Selçuk Bilal
Çolak Sneijder Yasin
Podolski

Balta fb derbilerini iyi oynuyor.Chedjou da duran toplarda etkili olabileceğinden oynamalı.​

Poldi vs Kjaer-Alves. Adım atamaz Poldi. Gomez bile adım atamadı. Ben olsam oraya Yasin'i koyarım. TS ve Erciyes'te oynadığını hatırlıyorum. Hiç değilse hızlı,dripling vs. yapar.

O olmadı Donk oynasın ama Poldi olmaz. Orada 5-6 kez oynadı hepsinde rezildi.

Poldi vs Kjaer-Alves. Adım atamaz Poldi. Gomez bile adım atamadı. Ben olsam oraya Yasin'i koyarım. TS ve Erciyes'te oynadığını hatırlıyorum. Hiç değilse hızlı,dripling vs. yapar.

O olmadı Donk oynasın ama Poldi olmaz. Orada 5-6 kez oynadı hepsinde rezildi.

Yasin'le Podolski'nin yeri değişecekse olabilir ama pek bir şey değişeceğini sanmıyorum.Umud oynamasın da.

umarım hayırlı bi mağlubiyet olur..kazanacağımızı sananlar biraz gerçeğe dönün..bu takım ayakta dahi duramıyor..forvetimiz şut atmaktan aciz..defafans evlere şenlik..td zaten yok..taraftarın bile geleceğinden şüpheliyim..

Tek güvencem Sneijder'in Arena'da oynadığı 2 Fb maçında 3 gol atması. Bu maça da dinlenerek çıkacak olmasıyla az da olsa şansımız var bence.

Olası bir mağlubiyet durumunda çok büyük olaylar yaşanır. Galatasarayın pisliklerden kurtulması için miladı olacağını düşündüğüm maç!

taraftar statı fullesin, fb hayatının şokunu yaşayacak.

rahat olun ve kenetlenin artık..

şampiyonluk yolunda fb'ye vurulacak hayati darbe bu sezon bir nebze olsun bizi rahatlatacak..

Hiçbir ümidim yok. Beraberlik olursa öper başıma koyarım. Taraftar stadı fullerse belki bir şeyler olur ama zor. Benim bu mevcut takımdan ve mevcut zihniyetten artık hiçbir beklentim yok.

Galatasaray'ın bekası için yenilmesi gerekir belki ama şunu herkes iyi bilsin ki bu maçtan yenik ayrılsak bile Dursun kalacak. O yüzden ne olursa olsun bu maçı kazanamamız lazım. İnşallah aksi bir sonuç olmaz.

Üst Alt