STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

Koca 25 milyon taraftarı olan bir takım bu takım ve hiç bir tepki yok 100 tane liseli 25 milyonla taşşşşşşaaaaakkk geçiyor ve bizde sadece izliyoruz artık Galatasaray sömürülen bi takım olmuştur gelen sömürüp gidiyo futbolcular desen ruhsuz aldığı paralar haram olsun. Gerçi başındakilerin sikinde değil futbolcunun zaten sikinde olmaz. Maç biter takarlar kulaklıklarını ararlar karılarını sevgililerini cumartesi gecesii hoppp reina onlar portakal suyunda caktırmadan votkalarını yudumlarken bizde sadece bakar haberleri okur kafayı sıyırır üzülürüz ama onların sikinde olmaz.

Şu Orhan mıdır ne karın ağrısıdır kimdir ki bu takımda değişiklik yetkisine sahip oluyor Tarık kim lan kaç oyundur en kritik zamanda oyuna giriyor kurtarıcı gibi. Koca kulübün içine ettiler.

Iki kanat'in felc, forvet'in yok, defansif orta saha yok, stoper yok..

Sen nasil kazanmayi düsünüyorsun? Senin taktigin nedir? Kanatlarin bir kere Tarik (!) ve Yasin (!)

Eskişehir'den 4 gol ( artabilir ) yiyorsak dükkanı kapatalım. Takımı bu hale gelmesinde payı olan kimler varsa Allah belasını versin. Polat'ından Aysal'ına, Prandelli'sinden Terim'ine, Mancini'sinden Hamza'sına, Denizli'sinden Özbek'ine hepsinin payı var. Yazıklar olsun.

Bu rezil takımı gördükçe o da kapattı sezonu işte ne yapsın adam. 2. lig takımlarında forma bulamayacak bir ton adam varken takımda git Sneijder ve Muslera'ya küfret :red: Tam bizim taraftara yakışır bir davranış şaşırmıyorum artık. Maçı da izlemiyorum yanlış anlama olmasın. Ruh sağlığım açısından bu sene Galatasaray maçı izlemiyorum ben de sezonu çoktan kapattım.

inanılacak gibi değil renktaş... takımda en az 15 tane yerli çöp varken Muslera gitsin ne demek ya ? insan şüphelenıyor yani kuş mu değil mi diye..

Son Mali Genel Kurulu izleyen, orada Sedat Doğan'ından Ahmet Çakar'ın makarasına meze olan adama kadar yönetim belirlediği kulüpten uzun süreli, kalıcı başarı bekleyemez. Sadece adı, tarihi ve taraftar gücüyle belirli dönemler çıkış yakalar ve sonra dibe vurur. O kongre oradakilerin başına yıkılmadan, lisenin ne kadar büyük bir pislik yuvası olduğunun farkına varılmadan ve orası ile alakamız kesilmeden böyle devam edecek malesef.

Dursun denen başkan bozuntusunun istifa edeceğini düşünen veya ümit edenler bu fikrinden vazgeçsin bir kere.

O yüzsüz herif hayatta kendiliğinden istifa etmez. Hatta bugün maçımızın olduğunu falan bilmiyordur o sümsük.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

sahibinden.com Çin versiyonuna bizim futbolcularin videosunu falan koyalim ya. Bu salaklar Çinler bile almaz da.

Üst Alt