STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

Su mac konusuna post atan herkesin toplam maasi Tarikin bir senede kazandigi para etmiyorduur. Sonra adaletini s........ dunya deyince myc yiyoruz.

Hamza´dan sonra yasanan teknik direktör degisiklikleri durumu bu hale getirdi. Ayni 2010/11 gibi... Takimda motivasyon coktan bitti, ve organizasyon anlaminda da birsey kalmadi. Bu tabloda fatura Dursun´undur...
Fark ettiysen Dursunu hiç kullanmadım.Onun için ceza almaya niyetim yok.Fakat hadi para yok ona inanalım, ya hiç olmazsa orta sahaya-forvete 3-4 tane genç Afrikalı al ve kadroda dursun.Forvetin artık sakatlanmaya başlayan Burak ve bitik Umut.Hiç olmazsa ne olur ne olmaz diye bir tane ucuz Afrikalı al.Yahu Fransada-Belçikada zibil gibi genç oyuncu kaynıyor.Sen git en iyi olduğuun yerlerden solbeke para verip alternatif al.
O Hamza Başakşehir ve Trabzon maçından haksız yere gelen 5 puana dua etsin.

8. olduğumuz sezonda yine iyi kötü top oynuyorduk o rezil oyuncularla. Hatta bazı maçlara altyapı oyuncularıyla çıkıyorduk. Arda falan sakatım diye oynamıyordu. Şimdiki kadro kağıt üzerinde istediği kadar iyi olsun oynamak istemedikten sonra boş.

inanılacak gibi değil renktaş... takımda en az 15 tane yerli çöp varken Muslera gitsin ne demek ya ? insan şüphelenıyor yani kuş mu değil mi diye..
Olabilir bir şey diyemem. Keza şu kadro kalitesizliğimiz ortadayken, ligin sonuncusundan 4 yiyen bir takımken bir de bu iki adamın gitmesi demek bank asya takımı olmamız demek. Yani şikecilerin net işine gelir o yüzden dediğin doğru olabilir. Varsa tespit edilir umarım.

Takımda forvet, kanat, orta saha, defans ve kaleci eksikliği/formsuzluğu var.

Bunların dışında fena değiliz.

u16 takımı çıksa kazanırdı bu maçı bu takımın bu başkanın burda kalmasında ultaslan denen mamalanmış itlerinde suçu çok dursun özbek zaten herkesin önünde diz çöküyo ezik pezevenk

Donk: Para cezası, kadro dışı, satış listesi
Jose: Para cezası, kadro dışı, satış listesi
Yasin: Para cezası, kadro dışı, satış listesi
Tarık: Para Cezası, kadro dışı, satış listesi

Üst Alt