STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

yensek iyi olur tamponları çok kalktı şampiyon olunca fenerlilerden beter oluyor bunlar.40 gün 40 gece kutlarlar görmemişler.

küücülmedik falan ne romantige bagliyon. fener bizim sayemizde 4.yildizi takarsa biz yinede avrupaya gidemezsek ne yapacan

2 senedir Avrupa'da tecavüze uğruyoruz bu günlerin geleceği 3 sene önceden belliydi o zamanlar burda tek başıma elimden geleni yaptım isyan ettim burda çoğu sahtekar taraftar gibi olan biteni öküz gibi seyretmedim. Zamanında herkes tepkisini (TFF vs) verseydi bugünleri görmezdik. Asıl şerefsizler o zamanlar gıkını çıkarmayanlardır.

Gerçek Galatasaray'lı bu maçı kaybetmek için herşeyi yapar şikecileri de kupa finalinde yener.

Gerçek Galatasaray'lı bu maçı kazanmak için herşeyi yapar çünkü galatasaraylı olmak bunu gerektirir. Galatasaray hiçbir takıma yatmaz. Yatmak konusunda ligimizde baya tecrübeli takımlar var zaten bence takım tercihini onlardan yana kullan çünkü Galatasaray senin taraftarı olman için ideal bir takım değil anladığım kadarıyla.

şerefsizler
şike yapar
şerefsizsin ...

bestesini ispatlamak bize yakışmaz

elimizden geleni yapmalıyız ama yetmez diyorum

Herkesi memnun edecek senaryo

Fb - anteb berabere
Sivas akhisar berabere
Kpasa Osmanlı'yı yener
biz bjk'ye koyarız
bashakcity fb'ye kayar
konya kpaşa'ya çakar
osmanlı bursa berabere

Bu durumda dost camia bj kulübü lider kalıyor, bizde 5.liğe adım atıyoruz. İmkansız değil.

Üst Alt