STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

0-0 diyorum.

mac-kac-kac-biter-2-0-0-0-d.jpg

Besiktasta en az bunlar kadar igrenc bi camia.
Zaten 8 senede 1 sampiyon oluyorlar, olduklarında havalarından gecilmiyo. Bize satasıyolar kendilerini en büyük görüyolar.
Biz arenada koyalımda fener zaten sampiyon olacak gibi durmuyo kesin puan kaybeder.

T@patalk ☆☆☆☆

Bizim bunları yenmemiz mucize bence.Kimse hayal görmesin.Maksimum beraberlik çıkarabiliriz.Oda 100 de 30 filan bence şansımız.Bu eziklerin bi tarafı kalksa ne olur.Bir daha 2025 te şampiyon olurlar zaten.

Galatasarayin yatmasini isteyen asagilik serefsizdir.

Galatasaray hicbir takima yatmaz. Cikariz onurumuzla mucadele ederiz gucumuz yetmez yeniliriz ayri konu. Biz Turkiyenin en buyuk futbol takimi olarak boyle masa basi oyunlarinin icinde yer almamaliyiz.

Bu maci alirsak, osmanlinin besiktasa yenilecegini dusunursek baya baya 5.lik sansimiz var.

Son düzenleme:
Eğer fener bu maçtan önce puan kaybederse bejekeyi yok edelim. Eğer ibb ve Osmanlı puan kaybederseler yine yok edelim.

Mantığım, "Beşiktaş kazansın, tescilli şikeciler şampiyon olamasın." diyor.
Gönlüm, "Bize ne. Kuşlar birbirini yesin. Koyup geçelim" diyor.

İyi ki maçın kaderi benim elimde değil. Yoksa uyku uyuyamazdım :D Şimdiyse sadece izleyip geçeceğim kısmetse. O yüzden dert değil. İki türlü de üzülmem.

NOT : Eğer yenilirsek, tercih ettiğim skor 2-1

NOT 2 : Umarım şikeciler bu maçtan önce puan kaybeder de BJK nin işi bize kalmaz. O şekilde rahat rahat koymak için çıkarız maça.

Son düzenleme:
Biz bagimsiz degiskenleriz ,yani bizim burda ne istedigimiz antrenorlerin oyuncularin dusuncesiyle ayni olmayabilir.

Ben baya karisigim ,ucundan ilk 5 umudumuz olmasa mantigim suydu , "kazanmamiz icin ne gibi bir gerekce olsun ki"... En son bunu 6-7 sene evvel Bursa bizim sahamiza geldiginde yasamistik

Fenerin 1 puan onundelerdi ,fakat bizim de ucundan 2 incilik ve sampiyonlar ligi iddiamiz vardi. Bursanin o gunku durumu beraberligi de kaldirmiyordu.

Ve mac 0-0 bitti ,tonla gol kacti karsilikli , ve o hafta fener 1 puan one gecti 2-3 mac kala, ve akil almaz sekilde ts ye 15 pozisyona girip golu atamadiklari bir mac yasamasalar feneri biz sampiyon yapmis olacaktik

Ki ondan bir kac hafta once kendi sahamizda fenere 3 puan hediye etmistik.

Dunya aleme tonla puan dagitip bjk ye aslan kesilirsek kafam kurcalanir benim. Nasil yatmak ,maci birakmak garip kaciyorsa ,bjk macina da "kanimizin son damlasi" parolasi ile cikmak beni dusunceye sevk eder. ne oluyoruz dedirtir

İhtimal vermiyorum.Bunların genlerinde yok öle üst üste şampiyonluk.Seneye fener yada biz oluruz.Bu yıl bile garanti ellerinde oldukları şampiyonluğu verecekler nerdeyse.

2015-2016:Beşiktaş
2016-2017:Beşiktaş
2017-2018:Fenerbahçe
2018-2019:Galatasaray

Veya

2015-2016:Beşiktaş
2016-2017:Fenerbahçe
2017-2018:Galatasaray

Şeklinde olacak bence.

su an oynanan sivas akhisar maci oldukca onemli ileriki haftalarda takimlarin ve diger takimlarin amaclarini belirlemesi acisindan

Üst Alt