STSL 15/16 H:6 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S | 26 Eylül

oyundan cikanlar

PODOLSKI
SNEIJDER
YASIN

Amac ne?

oyunda kalanlar
BILAL
UMUT

yabanci dusmani bu hoca, galiba yasini alman saniyor hahaaa ya yasin bir 90dk birak oynasin.. adamin psikolojisini alt ust ettin!

Takımda Burak ve Selçuk olmayınca daha akıcı ve hızlı oynadık.

Carole hakkında hala tam bir karar veremedim. Final pasları Telles'ten iyi ama oyun içi pasları İçin tam olarak aynısını diyemeyeceğim...

carole öyle bir oyun oynadıki inanamadım. bu adam çok üst düzey bir oyuncu. denayer de iyiydi . bu adamları alan scout podolski ye nasıl okey verir anlayamıyorum

sinan koçum atacaktın o golü ...hamza sana artık biraz zor forma verir. umut sahada yürüse oynatır ama atamazsan yedek kalırsın .üzgünüm hamza böyle.

Bu adamın o golleri atamamasının sebebi yeteneksizliği falan değil..

bu adamın o golleri atamıosa bunun sebbei her maça DK 80 de girip kendisini gösterme kaygısıdır.

Hoca adama güvenmeye güvenmeye adamda kendine güvenememeye başladı...

Bir futbolcuyu bitiren zamanlar bunlar...

Samimiyetle söylüyorum. Eğer Hamza hoca bu çocuga daha fazla forma şansı vermezse helede bu maçdan sonra hiç vermezse bu çocuk dibe doğru gider...

Bu çocuga güvenseydi o güveni verseydi sene başından beri yasin yerine tercih etseydi işde o zaman bu çocuk o golleri kaçırmazdı.

Belkide şu an bu senenin en flaş transferi diye konuşuyor olurduk...

Bu çocuk eğer futbol hayatında bir yerlere gelmek istiyorsa . Büyük başarılar kazanıp kendini ispat etmek istiyorsa

Yönetime + Hocaya Rest çekip Devre arasında mutlaka ama mutlaka gitmelidir !!!

Çünkü bu hamza hoca belli ki bu çocuga 11de şans vermicek.

Devre arasındada grosskreutz geliyor muhtemelen 1-2 transfer daha yapılsa bu çocugun oynama şansı kalmayacak !

Kardeşim sinan senin yada babanın azıcık aklı ve cesareti varsa bu takımı bırakırsınız !!!

Cenk Ergün basının sorularını yanıtlıyor.

İşte böyle işte ya. Herkes görevini yapsın artık. Menajer olarak Cenk Ergün konuşmalı artık. Çapsız yöneticiler değil.

carole öyle bir oyun oynadıki inanamadım. bu adam çok üst düzey bir oyuncu. denayer de iyiydi . bu adamları alan scout podolski ye nasıl okey verir anlayamıyorum
podolski scoutekibinin önerdiği bir oyuncu değil, hatta veto etmişlerdir diye düşünüyorum.
poldi taraftar baskısıyla nispeten ucuz olduğu için alındı , biraz da fatih terim referansı var tabii ki.

bu ligtvnin ne boktan bir sitesi var maç özetlerinin videosunu izleyebilmek için 10 takla atman lasım paso refresh deggelse de izlesek video yüklenmiyor sayfada..mal herifler

Takım iyiydi. Diğer maçlardan farklı olarak ne yaptığını bilir şekilde oynadı. İleride top tutabilecek, ataklara duvar olabilecek, az biraz da becerikli bir forvet olsa sonuç en az 5-6 olurdu. Umut'la ancak bu kadar. Değişiklikler yerinde ve zamanında yapıldı.

Jose her maç üzerine koyuyor, ilk maçlardaki çekingenliğinin aksine daha fazla sorumluluk alır şekilde oynadı, ikili mücadelelerde başarılıydı, yan paslarından ziyade ileri dönük paslarını sık gördüm.

Carole savunmada iyi fakat hücumda yetersiz görünüyor. Sürekli bir ileri çıksam mı çıkmasam mı ikileminde sanki. Birkaç hücum organizasyonunda eksikti.

Denayer golde hatası var arkasına adam kaçırdı. Onun dışında zaten ortada, kanadı otoban yaptı. Söylenecek çok şey yok. Üzgünüm, bize yedirmezler.

Podolski geldiğinden beri ilk defa en büyük özelliği olan topu tutup, ileri doğru patlamalarını gösterdi ve ayakta kaldı. Başarılıydı. Sona doğru yoruldu ve oyundan alındı. Fiziksel eksikliği hala var.

Yasin kötü, kendine çekidüzen vermesi gerekir. Geçen senenin etkisinde fazla kalmış.

Semih'in yine golde zamanlama ve hamle hatası vardı. Onun dışında fena değil, iş görür nitelikte. Semih oynayacaksa, ikinci olarak, tam bir defans liderinin (Ujfalusi vs) yanında oynamalı, çok farklı görüntü verir.

Hakan Balta, ilerleyen yaşına rağmen bu onun senesi sanırım. Üzerine düşenin fazlasını yapıyor. Defansın ortasında oynayıp, L1+üçgenle forveti karşı karşıya bırakabilecek 2 oyuncu var Türkiye'de, ikiside Galatasaray'da. (Chedjou). Ama liderlik, ve etrafını koordine etme gibi meziyetleri yok bildiğimiz gibi. O da ikinci oyuncu olarak oynamalı defansın ortasında oynayacaksa.

Bilal kötü, o bölge için yetersiz. Ama suçu yok, o bölgenin adamı değil. Zorunluluktan oynuyor.

Sinan heyecanlı ve bu heyecanını yenmesi gerekir. Çok yetenekli, topu ayağına aldığında belli ediyor. Takımda adam eksiltebilecek ender oyunculardan. Artı olarak ayakları da gayet iyi. Nispeten kolay maçlarda 11 oynamasını çok isterim. Çok faydalı olacak.

Emre'nin oyuna girmesine sevindim. Pozisyonu gol olsaydı iyi olacaktı.

Jem'i oyuna girdikten sonra beğendim. Bench'ten gelip faydalı olabilir.

Sneijder kötü de olsa, iyi de olsa bir lider nasıl olması gerekirse öyle. Yasin çıkıp sola geçince içimden bir öff çektim. Yerini bulmayacak olsada o pas ayaktan yarım saniye içinde çıkıyor ya, bayılıyorum...

Muslera hatasız.

Umut Galatasaray'ın kadrosunda illa olacaksa, 75 den sonra oyuna girip, kafası kesilmiş tavuk gibi oraya buraya koşsun, rahatsız etsin, belki karambolden gol atsın diye olmalı şu haliyle, fazlası değil. Ayrıca malum nedenlerden dolayı kendine güveni az. Yinede elinden geleni yapıyor, ama bu işte yani, bu kadar.

Özet: Puan ortalamanın üstü. (İyi)

Aslinda yapmamiz gereken, Chedjou-Denayerli yüksek bir high line, bununla birlikte double pivotun seviyesini yükseltmekti. Josenin yanina sert,agresif, iyi pasör, 2 yönlü bir oyuncu almaliydik. En azindan Realden Silvayi kiralamaliydik. Forvette Milito tarzinda bir forvetle, ki Sneijderin su ana kadar en yüksek verimi verdigi ve en iyi anlastigi forvet stili Milito, cok baska bir takima dönüsebilirdik. Kontra yada nokta santraforla zaten iyi oyun oynayamayiz. Buragi Cine, Selcugu Leicestere satip kaynakta yaratabilirdik.

Carole, CL seviyesinde bir oyuncu degil, buna ragmen atletik yapisiyla, hiziyla Turkiye Liginde fark yaratir. Ek olarak, Final paslari, ortalari kötü. Kesinlikle gelistirmesi gerek.

Cok zayif rakiplere bile tonla pozisyon veriyoruz. Bunun 2 nedeni var. 1-Gercek bir ön liberosuz oynuyoruz. Bloklar arasini hala kapatan bir oyuncu yok. 2-1 önceki mesajda bahsettigim gibi, 2 stoperimiz bir stoperin yapmasi gereken hicbir seyi yapmiyorlar. 2si de birbirinden kötü.

Üst Alt