STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim

Felipe Melo ‏@_felipemelo_ 23 dk.23 dakika önce
1f449.png
1f3fc.png
1f449.png
1f3fc.png
1f445.png
1f445.png
1f445.png

Melo göndermesini yapmış yine :)

Devre arasi sadece forvet degil
On libero ve sag acik da lazim
Soyle calim atabilen cinsinden

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Çakar sus lan şerefsiz yalaka,adamın kolu normal pozisyonda ve bilinçsiz şekilde top çarpıyor neyin laga lugasını yapıyor bu lavuk,Denayerin pozisyonu ise çok net ona çıkan devam kararıda normal o pozisyon için zaten kurallarda devam diyor ama eski hakem sırf prim için böyle boş boş konuşuyor rezil herif.

Ahmet Cakar kudurmus yine. Bos verin bu herifi, adam rüzgarin estigi yere dönüyor. Simdi bize sallar bir kac hafta sonra da Fenere sallar ayni pozisyonlar yasaninca.

Kisacasi kudur dur lan, Ünal baskanin buna actigi davalarin kuyruk acisi olabilir :)

Her açıdan Galatasaray taraftarını tam ters köşeye yatıran bir maç oldu. Hamza bu kafayla maç kazanamaz dedik, büyük şansla da olsa maç kazandı. İlk onbirde Umut olmasın Sinan Gümüş olsun dedik Sinan vasat bir oyun sergiledi. Sinan çıktı yerine giren Umut gol attı. Zamanında Fenerbahçe'de Anelka'nın Konya'da attığı gole laf atıyorduk bu akşam Podolski koluyla topu kontrol ederek gol attı. Takım dökülüyor dedik, maç fazlasıyla da olsa lider oldu. Ciddi ciddi her yönülye şaka gibi bir maç!

Ne diyeyim Hamza çok şanslı. İlk yarı 44. dakikadaki Muslera'nın kurtarışı resmen maçı döndürdü. İkinci yarı bir ara Başakşehir bizden daha iyi oynarken neredeyse maçı izlemeyi bırakacaktım. Podolski'nin golü çok çetrefilli. Kollarını açtı ama top geldi koluna çarptı. Sadece çarpma mı yoksa Podolski'nin bilinçli bir müdahalesi var mı anlayamadım ama hakem golü iptal etse kimsenin itiraz edemeyeceği bir pozisyon. Maçın hakkı beraberlikti ama ballı Hamza hem kazandı hem de maç fazlasıyla lider oldu.

Hamza'ya da birşey diyemiyorum çok iyi değil hatta hiç iyi değil ama taraftar Hamza'ya yükleneceğine bence yönetime yüklenmeli. Hamza gitse ne daha iyisini getirebilirler ne de en iyisini getirseler bile yeni gelen bu yönetimle başarılı olabilir. Sezon ortasında teknik direktör değiştirmenin de takıma bir faydasının olacağını düşünmüyorum. Hamza'nın asıl sınavı bir sonraki maçta olacak. Maça Umut ile mi çıkacak yoksa Sinan'la mı? İşte bütün mesele bu. Eğer Sinan ile çıkarsa tekniği bir kenara bırakalım en azından niyet olarak Hamza'da bir ışık var diyebiliriz. Göreceğiz...

Bu ligde kadro değerinin,takımın yıldızlarla dolu olmasının hiçbir önemi yok.

Biraz disiplinli futbol,biraz da kişisel formlarla her takımın şampiyon olması çok kolay.

Biz bunların üstüne böyle gidelim.Her hafta diken üstünde olsun yönetimi futbolcusu.

G*t korkusuyla şampiyon bile olabilirler.

İnanıyorum artık ben :D

Bu orman çocuğu Ahmet çakara giren çıkan neki delirmiş gibi bize saldırıyor.Madem bu kadar hassazsın hakem kararlarına e be onun bunun evladı fb nin antalya macında 98.dakkada olmayan faulle haksız aldıgı 3 puandan bahsettinmi hiç.Orangutan maymunu kılıklı sığır.

Bu orman çocuğu Ahmet çakara giren çıkan neki delirmiş gibi bize saldırıyor.Madem bu kadar hassazsın hakem kararlarına e be onun bunun evladı fb nin antalya macında 98.dakkada olmayan faulle haksız aldıgı 3 puandan bahsettinmi hiç.Orangutan maymunu kılıklı sığır.

O anda lider kimse ona saldırır o.Takım ayırmaz.

fbye de yapıyo aynısını.

Üst Alt