STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim

Kotu oynadik tamam hamza les tamam dursun les tamam ama neden bazilari kazaniyoruz diye agliycaklar nerdeyse kardesim sen kisilere goremi takim tutuyorsun yok umut gol atmasin yok hamza mac kazanamasin yok bilal Boyle birakalim tutmayalim o zaman bu takimi gidecekleri varsa giderler amk yeter artik

Bu ligde kadro değerinin,takımın yıldızlarla dolu olmasının hiçbir önemi yok.

Biraz disiplinli futbol,biraz da kişisel formlarla her takımın şampiyon olması çok kolay.

Biz bunların üstüne böyle gidelim.Her hafta diken üstünde olsun yönetimi futbolcusu.

G*t korkusuyla şampiyon bile olabilirler.

İnanıyorum artık ben :D

Fenerbahçe ile aramızda hiç 2 şampiyonluk olmadı biz öndeyken.4 kez önde olduk,2000'de 14-13,2002-2004 arası 15-14,2013'te 19-18,şimdi de 20-19.Şampiyon olursak ilk kez 2 şampiyonluk fark atmış olacağız.

Bizim clde avrupada hiçbir işimiz olamaz. Bu takımın clde alacağı maksimum puan 2 dir bu gece bu çok net belli oldu. O yüzden bi şekilde şampiyonluğa kilitlenmemiz lazım. Başakşehir kötü bir takımgeçen seneden daha zayıf. Zaten ligdede çoğu takım böyle. Bu ligin kalitesi bu. Forvetinde yıldızı olan her takım bu ligde şampiyonluğa oynar. Yeterki defansı biraz sağlam kuralım yeter. Sonuna kadar kovalarız bu işi.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi kerede guzel futbol izleyelim,bir kere rahat mac izleyelim cok mu sey istiyoruz ? Mancini doneminde bile arada sirada iyi maclar cikariyoduk.5 atiyorduk 6 atiyorduk,CL de juventusu eleyip Chelsea'yle kafa kafaya mac yapiyorduk.Hamza'nin oynattigi futbolun Prandelli futbolundan en ufak farki yok.Gecen senede boyleydik ama sansla ama rakipler kotu ama Muslera ama Sneijder diyerek goturduk isi.Lanet gelsin boyle futbola,maci kazaniyoruz ama gram sevinemiyorum cunku biliyorum en kisa zamanda yine takilacagiz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı izlemedim özeti izledim, yine rakibin kazmalıkları sayesinde galip gelmişiz sanırım. bir de Podolski'nin golünde el var galiba?

Beyler bişey söyleyeceğim ama linç edilmekten korkuyorum.

Kusura bakmayın ama Denayer sağ bekte çok aksıyor. Bu adam stoper. Ve sağ bekte oynadığı zaman çok pozisyon veriyoruz o taraftan. Sabri daha iyi savunuyor gibi. Ve sanırım sabri o bölgeye büyü yaptırmış :)
Stoperde ched ile denemek lazım bu adamı diyeceğim ama maşallah Hakan'da o bölgede şu aralar çok iyi. Yani bence bu aralar sağ bek sabriyle oynamak daha mantıklı gibi.

Çok çok kötü oyun. Uzun süre yarı sahamızdan çıkamadık, ikinci topları alamadık, oyun kurmakta çok zorlandık. Berbat bi oyunla gol attığımıza sevinemedim öyle kötü oynadık. Ayrıca ligin en enteresan hareketleri diye bir video hazırlansa bu maçtan min 2 tane çıkabilir. Carole, Selçuk İnan, Sneijder, Yasin beklenti/performans olarak vasat altı kaldılar gibi geldi bana. Muslera ve maç kötü giderken yoktan pozisyon yaratıp 2.golün yaratıcısı Podolski aldılar maçı. Bakalım nereye kadar bu kötü oyun 3 puan getirecek. :d

70. Dakikadan sonra Sneijder ön libero,Bilal 10 numarada oynadi :D

Hamza en tehlikeli futbolcumuzu kaleden uzak tutmak icin elinden geleni yapiyor.

"Dizimde bir ağrı oldu kendimi zorlayıp riske girmek istemedim, doktorumuzla da konuştum ciddi bir şeyim yok."

Wilmots aramistir buyuk ihtimal mactan once cunku Vermaelen'in sakatligi var denayer'in oynama ihtimali yuksek.

Sag bek oynama konusunda belcika basinina aciklamalarda bulunmustu 1 hafta once.
Isler pozitif gidiyor gelisiyorum demisti.

Bence chedjou ile beraber stoper oynamali

Wilmots aramistir buyuk ihtimal mactan once cunku Vermaelen'in sakatligi var denayer'in oynama ihtimali yuksek.

Sag bek oynama konusunda belcika basinina aciklamalarda bulunmustu 1 hafta once.
Isler pozitif gidiyor gelisiyorum demisti.

Bence chedjou ile beraber stoper oynamali

Olabilir. Yine de stoperde olsa çıkacağını sanmıyorum.

Bi kerede guzel futbol izleyelim,bir kere rahat mac izleyelim cok mu sey istiyoruz ? Mancini doneminde bile arada sirada iyi maclar cikariyoduk.5 atiyorduk 6 atiyorduk,CL de juventusu eleyip Chelsea'yle kafa kafaya mac yapiyorduk.Hamza'nin oynattigi futbolun Prandelli futbolundan en ufak farki yok.Gecen senede boyleydik ama sansla ama rakipler kotu ama Muslera ama Sneijder diyerek goturduk isi.Lanet gelsin boyle futbola,maci kazaniyoruz ama gram sevinemiyorum cunku biliyorum en kisa zamanda yine takilacagiz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hamza geldiğinden beri iyi oynadığımız maç yok ama bu adam bütün Saçmalığına rağmen acayip ballı bir şekilde kazanıyor, Astana maçını bile kazanabilirdik ama orda kendi mallığının sınırlarını zorladı burda bas bas bağırdık Semih'i oynatma diye ama o ne yaptı oynatti neden skor hocası ve Semih'te o maç elinde patladı hatta maçı kaybettirecek asisti yaptida karşıdaki takım acemi bir takimdi. Hamza'nin beyni böyle çalışıyor Antep maçında umut gol attı hop umut ilk 11, bilal gol attı hop bilal ilk 11, artık Sinan bir daha ilk 11'i zor görür

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt