STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim

fenerbahçeli dostlar morallerini bozmasın. ligin devre arasında bazı noktalara yapılacak 8-9 transferle bu takım yeniden iddialı hale gelir. adam başı günde 17 bin defa yandex'te arama yapsanız yeter.Ekşiden biri yazmış.:asd22:

FIFA talimatnamesinde yazan budur. Madde gayet açık.
Fernandao nun kafa vuruşu yaparken neden geriye.doğru eğilip vurduğunu da açıklarmısın! Bu da demek ki topun önünde gerisinde değil dikkatli izleyin önündeki topa hamle yapmıyor vücudunun şekline dikkat

Edit: tabintop falso alıp geriyw düştüyse bilemem neyse.dediğim gibi fenere saplamışlar ha ofsayt ha değil

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Shaktar maçı 2 tl fenere oynadım

Molde maçı 2tl fenere oynadım

beşiktaş maçı 2tl fenere oynadım

celtic maçı 2 tl fenere oynadım

akhisar maçı 2tl fenere oynadım

Sırf kaybetsinler diye :D

antep maçımız antepe oynadım

belediye maçı belediyeye oynadım

sırf kazanalım diye :D

şuana kadar muhteşem gidiyorum.

Sen bittin fener seni ben bitiricem :D

Kumarda degil askta kazananlardansin renktas, tebrikler! :) :)

Erman Hoca da ofsayt diyenlerden ama buradaki bazı arkadaşlar çok daha bilgili olduğu için onlara inanıyorum!

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allah allah? Bunu bilmiyordum.Ee O zaman niye cogu spor programinda adamlarin kaleye en yakin vücut parcasini baz aliyorlar? :confused:
detay-080.jpg
El ve kol saymiyorlardir. Yapılıyorsa gitsinler biraz kuraları öğrensinler ilk önce.

başakşehire sadece 1 pozisyon verdik,defans olarak iyiye gidiyoruz.ama hücum sorunlu.yasin formsuz.ortasahada jose oynamalı.

Üst Alt