STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
-Lige 6 yıl sonra gelmiş,aç bir takım.
-Leş ötesi bir zemin.
-Sıcak hava
-Sezonun ilk haftası
-Gomis,Belhanda,Feghouli yedek

Bu şartlar altında 3-1 gibi net galibiyet müthiş.

Ligde topu havaya sisir, geriye kosma, takim olarak hucum ve defans yapma. Ama Avrupada adamin aklini alirlar, ligde her turlu sampiyon olursun ama sampiyonlar liginde bu oyunla 0 cekeriz.

Sinan ve Eren bu aldiklari firsati bence iyi degerlendirmedi. Keske mugdata sans verilseydi
Çekelim 0'ı bizim bu sene Şampyionlar Ligine katılma sebebimiz borç ödemek başarı değil ki inşallah 3. de olmayız hemen eleniriz 4. olup uefada yıpranmayız...

Bizim için sezonun en önemli maçı Fenerbahçe-Benfica maçı...Fener elendiği an ligin fişini çekeriz üstat...

Maçın tamamını izleyemedim de sonlarda Sedat Ağçay' ı farkettim. Hala hayatta olmasına sevinsem de 'Süper' ligimizde forma giymesine şaşırdım doğrusu!. Nasıl bir rakiple oynadığımız konusunda bunu da not düşelim...

Bu zeminde futbol bekleyen futbol fakiridir kusura bakmasın Man City gelse top oynayamaz o zeminde bunu önce bir kabul edelim. Topur topur toprakları görmeyen boş yapmasın.

Maicon net maçın adamı. Bir kez daha tam bizim ligin stoperi olduğunu ispatladı.

Belhanda'nın asisti iyiydi. Ama ondan önce iki pozisyonu harcamıştı.

Selçuk yine düşük tempo maçta iyi işler yaptı.

Sinan Gümüş'ü hiç beğenmedim. Rodrigues zeminden ötürü faciaydı. Onyekuru elinden geleni yaptı.

Nagatomo,Serdar, Fernando, Mariano az da olsa Donk ve Eren iyi oynadı diyebiliriz.
Pukki selcugun bir olumlu hareketi yok yahu

Hiç aç takım görmedim bugün 1.5 iskender yemiş çıkmış gibilerdi. Özellikle El Kebir.

Baya hırslılardı aslında. Özellikle ilk yarı baya zorladılar, taraftar gücüyle falan. 2-3 takviye ile bu takım baya can yakabilir. Geçen sene Kayseri'de yeni kurulmuş bir takımdı ve fark atmıştık. Sonra nereye geldiler. Böyle takımlarla bu haftada yapmak iyi.

DkQ-23LXsAAhZ8r

Üst Alt