STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ankaragücü'nün kadrosu kaleci dışında çok kötü küme düşmeye oynarlar büyük ihtimal düşerler

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Artik sacmalamanin zirve noktasi bu.
Kardesim ayni sozlesmeyi alan burak gitti mi gitti. Sen selcugu gondermeye calistin mi son 3 senedir. Yok.
Bu adam yokluktan takim kaptani yapilmiyor senelerdir hani, nasil bir lobi varda gelen bu kaplumbagaya tutunuyor.
Kendisi kadar maas alan podolskiyi gonderebiliyoruz degil mi?
Burak gonderiliyor?
Sneijder 4.5 kemiksiz aliyordu bir sekilde istemedigini gosterdn ve gitti.
Bu adam 70te oyuna sokuluyor 1 olumlu hareketi yok ama yine kalacak yaptigini bir genc yapamaz cunku.
Suclu yine aysal oluyor sozlesme yapti cunku.
Vazgecelim bu sozlerden artik biz bu herifi gondermek istemiyoruz baska bir anlami yok.
Burak için birkaç ciddi teklif gelmişti de göndermemiş/gönderememiştik, sonunda menajer işbirliğiyle paketledik çok şükür. Selçuk için tek bir ciddi teklif geldiğini hatırlamıyorum. Sanki satma imkanı varmış da takımda tutulması tercih edilmiş gibi yazmışsın; izahat gerektiren bir durum; kim istedi de kim göndermedi?!...

DkQ-23LXsAAhZ8r

İçindeki haramzadeleri görmezden gelirsek, Bu t-shirt maçın en güzel şeyiydi.

Çekelim 0'ı bizim bu sene Şampyionlar Ligine katılma sebebimiz borç ödemek başarı değil ki inşallah 3. de olmayız hemen eleniriz 4. olup uefada yıpranmayız...

Bizim için sezonun en önemli maçı Fenerbahçe-Benfica maçı...Fener elendiği an ligin fişini çekeriz üstat...

Haklisin kardesim ama biz Galatasaraylilar lig sampiyonluguna tokuz. Turk olmayan takimlari yenmektir.

Ama bende senin gibi dusunuyorum, avrupa maclari hemen bitsin ve kendi coplugumuze bakalim. Benfica turu ilk macta aldi, kadikoyde yenilmezler :)

Haklisin kardesim ama biz Galatasaraylilar lig sampiyonluguna tokuz. Turk olmayan takimlari yenmektir.

Ama bende senin gibi dusunuyorum, avrupa maclari hemen bitsin ve kendi coplugumuze bakalim. Benfica turu ilk macta aldi, kadikoyde yenilmezler :)
Doğru da üstat türk tarihinin en büyük krizi geldiğinde bir sezon mecburen bu şekilde hareket edeceğiz ki önümüzdeki seneler avrupalıların canını yakabilelim yoksa fener gibi borca batarız mazallah...

En baba çimin maliyeti ne kadar? Taş çatlasın en kalitelisi 1-2 milyon eurodur. Bu anadolu kulüpleri 2-3 dandik futbolcu alacaklarına onun yerine zeminlerini düzeltsinler. Bu tarla sahalara onayı veren TFF'ye hiç girmiyorum bile. Hiç mi denetlemiyorsunuz? Yaptırım gücünüz hiç yok mu arkadaş gerekirse puan silme cezası uygulayın şu tarlaları görmeyelim.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera'nın ileri çıkıp karşı karşıya önlediği ve El Kebir'in bom boş pozisyonları var gol olsa çok farklı olurdu aldanmamak lazım bu skora.

Üst Alt