STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haksız da çıkabilirim mesele o değil.23 hafta varken daha şimdiden bunları konuşmak saçma.
Haftadan bagimsiz oyundan dolayi konusuyorum ben. Elbette şampiyon olabiliriz zaten ligde iyi oynayan yok ama çözüm de yok. Hoca bir türlü kendi kafasindaki takimi yaratamadi. Bunda yonetimin kabahati büyük. Sezon basinda hatirlarsan albayrak ve cengiz bir toplanti yapmıştı ve bu takim aslanlar gibi savasir falan demisti. Ben o zaman anladim bu ikilinin tüm yükü hocanin uzerine bırakacağını ve sürpriz olmadi. Bir insan bu kadar yük tasiyamaz ve çöker bir yerde artik yeter der. Ben onlarin yerinde olsam maicon her forvete gectiginde utancimdan yerin dibine gecerim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haftadan bagimsiz oyundan dolayi konusuyorum ben. Elbette şampiyon olabiliriz zaten ligde iyi oynayan yok ama çözüm de yok. Hoca bir türlü kendi kafasindaki takimi yaratamadi. Bunda yonetimin kabahati büyük. Sezon basinda hatirlarsan albayrak ve cengiz bir toplanti yapmıştı ve bu takim aslanlar gibi savasir falan demisti. Ben o zaman anladim bu ikilinin tüm yükü hocanin uzerine bırakacağını ve sürpriz olmadi. Bir insan bu kadar yük tasiyamaz ve çöker bir yerde artik yeter der. Ben onlarin yerinde olsam maicon her forvete gectiginde utancimdan yerin dibine gecerim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyun olarak da böyle gitmez.Şu oynadığımız futbolu 34 haftada oynayalım çok kötü bir yerde bitiririz ligi.Lige tutuk başladık ama böyle gideceği anlamına gelmiyor.2. devre özellikle ben bir toparlanma bekliyorum o arada.

2-0’dan sonra takım taraftar yüzünden rehavete kapıldı. Hiç durmayıp ayni tempoda devam etsek 3’ü de atardık. Şımarık taraftar kendiyle gurur duysun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gerek yok beraberlik iyidir. 2 maçlık fark olması iyi değil

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başak kazanırsa

Başakşehir-24
Galatasaray-20
Beşiktaş-18

Berabere biterse

Başakşehir-22
Galatasaray-20
Beşiktaş-19

Bjk alırsa

Beşiktaş-21
Başakşehir-21
Galatasaray-20

En istenmeyecek Başakşehir'in kazanması burada.Tamam Bjk büyük yara alacak ama dediğin gibi 4 puana çıkacak onlarla fark.

Ben hala Bjk'nin kazanmasından yanayım.Başakşehir 8 haftadır kaybetmiyor.Uzun süre bu namağlup seriyle gitmelerini istemiyorum.Bugün bir tokat yemeliler.

Başak kazanırsa

Başakşehir-24
Galatasaray-20
Beşiktaş-18

Berabere biterse

Başakşehir-22
Galatasaray-20
Beşiktaş-19

Bjk alırsa

Beşiktaş-21
Başakşehir-21
Galatasaray-20

En istenmeyecek Başakşehir'in kazanması burada.Tamam Bjk büyük yara alacak ama dediğin gibi 4 puana çıkacak onlarla fark.

Ben hala Bjk'nin kazanmasından yanayım.Başakşehir 8 haftadır kaybetmiyor.Uzun süre bu namağlup seriyle gitmelerini istemiyorum.Bugün bir tokat yemeliler.
Başakşehirin kazanmadığı senaryolar uygundur. Ben 22-22-19 diyordum ama biz alamadık

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

mac benzeri ama kosullar cok farkli. Orada sampiyon olmus ligin en kaliteli topunu oynayan Galatasaray ve yine o kadar olmasada kaliteli bir fener var.

Burada iyi bir Galatasaray ozellikle ilk yari ve son 50 Yilin en kotu fenerbahcesi var,
Fb için bizim maçlar her şeyden önemlidir ve performanslarının da üzerine çıkıyorlar çünkü bizim maça 3-4 hafta önceden zihinsel olarak hazırlanıyorlar farazi söylüyorum derbiyi bizden 2-3 misli fazla önemsiyorlar.

Muslera olayı iki ucu boklu değnek zaten. Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Son yıllarda yedirdiği hatalı gollerle, dengesiz çıkışlarla yaptırdığı penaltılarla ocağımıza çok incir ağacı dikti. İyi maçlarından örnekler vererek kurtarmaya çalışmak beyhude bir çaba olur, kalecimiz iyi değil maalasef ve yine maalasef ki kessen kesemezsin, yedeği İsmail Çipe. Satsan satamazsın, bu mali şartlarda ve bu kadar eksik dururken kaleci işi fazla lüks olur. Bir de son 30 yılldaki kaleci transferlerindeki isabetimize bakıyorum; Hayrettinler, Volkan Kilimciler, Cengizler, De Sanctisler, Leo Francolar, Zapatalar, Orkunlar, Aykutlar, Sinanlar gördü bu gözler. Bunların yanında Muslera, Taffarel ve Mondragon ile birlikte en iyi 3 kaleciden biri. Yani Muslera'nın yeri bu kadar sağlam, birşey de yapamıyorsun.

Muslera bana kalirsa sadece diger kotu kaleciler seviyesine gore iyi oldugu icin iyi denecek kadar dusuk bir kaleci degil

Biraz haksizlik olur bunu demek .. muslera nin turkiyede olmasinin 2 sebebi var , asiri bir maasi olmasi ve sure olarak bakildiginda sanirim Gs nin toplamda en cok para kazanan oyuncusu olabilir gelmis gecmis (selcukla yarisir)

Ikincisi , bu adam bir turlu dunya kupalarinda , sampiyonlar liginde muthis gecirdigi bir sezon ve takiminin basarili oldugu surec yasayamadi

bir tek 2010 da uruguay in olayi var iste . O yuzden ciddi teklifler alamiyor , tam dunya kupasi dedik orada da sacmaladi

Muslera bana kalirsa sadece diger kotu kaleciler seviyesine gore iyi oldugu icin iyi denecek kadar dusuk bir kaleci degil

Biraz haksizlik olur bunu demek .. muslera nin turkiyede olmasinin 2 sebebi var , asiri bir maasi olmasi ve sure olarak bakildiginda sanirim Gs nin toplamda en cok para kazanan oyuncusu olabilir gelmis gecmis (selcukla yarisir)

Ikincisi , bu adam bir turlu dunya kupalarinda , sampiyonlar liginde muthis gecirdigi bir sezon ve takiminin basarili oldugu surec yasayamadi

bir tek 2010 da uruguay in olayi var iste . O yuzden ciddi teklifler alamiyor , tam dunya kupasi dedik orada da sacmaladi
copa america felan hep manyak perfomans gösterdi. Bu sezon'da CLde muazzam 3 oyun gösterdi. 3 Macta sadece 1 gol yememiz Nando sayesinde

Üst Alt