STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer Fernando sakat değilse çıkabilecek tek kadro bu

43178.jpg

Karagalar bizi 5 lik yapar.

Konya gibi rezil bir takım bile kendi sahamızda nerdeyse bizi 3 lük yapıyordu .

Kargalar affetmez.
Terim sever fark yedirmeyi..

Bakalım terim bu sefer suçu kime atacak.

Kargalar affetmez.

takımın yarısı sakat ve cezalı olduğundan olabilir mi?

hemen ne çabuk unutuyorsunuz arenada maç kazanamıyorduk derbi kazanamıyorduk fatih terim gelmeden önce ama bilmem kaç maçlık uzun bir yenilmemezlik serisi yaptık arenada. ama sakat cezalılar dolu olduğundan 3 maçtır kazanamıyoruzda

Kargalar affetmez.

Hocam dürüst olayım ben de açıkça fark yiyeceğimizi düşünüyorum ama hocanın suçu ne ki bunda?

federasyondan verilen görülmemiş cezalar, var'a rağmen yapılan hakem hataları, şansız sakatlıklar, transfer yapmayi beceremeyen yönetim derken hocaya sıra gelmiyor.

Hocam dürüst olayım ben de açıkça fark yiyeceğimizi düşünüyorum ama hocanın suçu ne ki bunda?

federasyondan verilen görülmemiş cezalar, var'a rağmen yapılan hakem hataları, şansız sakatlıklar, transfer yapmayi beceremeyen yönetim derken hocaya sıra gelmiyor.
Sakatlıkların hiçbiri şanssızlık değil.

Takım temmuz ayından beri yatıyor.

Idmanlar verimli değil.
Bu kadar adele sakatlığı tesadüf değil.

Milli takımlara giden Oyuncularımız floryadaki yumuşak idmanlara o kadar alışmış ki orda azıcık sertlik görünce hemen adeleleri atıyor.

İdmanlarda mangal yapma ve pasta kesme dışında bir şey yapılmıyor gibi.

Gerekirse Hakemleride yeneceksin ki önceden bunu çok yaptık.
Ancak sen pozisyona giremiyorsan eğer bunu hakemle aciklayamazsin.

Takım rezalet ve bu her geçen gün daha kötü bir hal Alıyor.
Tüpçü de bulmuş düşeni bir tekmede ben atayım havasında.

bjkde cacık yok da ne yapıp edip 1 yapacaklar maçı , fb maçıyla beraber çok büyük çapta operasyon başladı bize önceden de vardı çok belli etmiyolardı ne zaman ki spor bakanı destek verdi arkalarını sağlama alıp daha da azdılar kırmızı yemeyen topçulara 5 6 maç cezalar , konuştuğu için hocaya 3 maç ceza verdiler , uydurma penaltı çaldığı için itiraz eden topçuya çat diye kırmızı çıkarmaya başladılar sadece 1 maç da değil sonraki maçları da etkileyen operasyon yapılıyor artık.

Doğru dürüst adam kalmadıki kadroda.Badu, donk falan olsaydı işler çok değişirdide bu Leşçukla olacak gibi değil.Adam takımı kontraya çıkartırken yoruldu düştü kaldı okadar bitik.Bitsin şu lanetli ilk devrede önümüze bakalım artık.

bjkde cacık yok da ne yapıp edip 1 yapacaklar maçı , fb maçıyla beraber çok büyük çapta operasyon başladı bize önceden de vardı çok belli etmiyolardı ne zaman ki spor bakanı destek verdi arkalarını sağlama alıp daha da azdılar kırmızı yemeyen topçulara 5 6 maç cezalar , konuştuğu için hocaya 3 maç ceza verdiler , uydurma penaltı çaldığı için itiraz eden topçuya çat diye kırmızı çıkarmaya başladılar sadece 1 maç da değil sonraki maçları da etkileyen operasyon yapılıyor artık.
Tüpçü mu sana dedi :

Sahada adam kovala
Hakeme ana avrad düz git.
2-0 iken oyuna müdahale etme.
Hakeme top fırlat.
60.dakikada tüm oyuncular yerde sürünsun.

Sen adamlara koz verirsen onlarda hemen kullanır.

Ayrıca avrupa da kümeye oynayan schalke'ye iki maçta gol atamamayi da mi Tüpçü ayarladı?

Ayrıca 4-5 sene önce Tüpçü ile yanyana kahkaha atan ben değildim.
Ne ekersen onu bicersin.

Açıkçası hakemin Beşiktaşa maçı vereceğini falan sanmam dünkü olaylardan sonra olmaz böyle birşey.

Zaten bok gibi top oynuyoruz. Bahanemiz daha şimdiden maça çıkmadan hemen hakem olması.

sent via GSC

Selcuk 11 basliyorsa kimse kusura bakmasin ne tffsi ne hakemi ne vari
Ne forvetsizligi ne sakatligi ne cezalisi kaliyor
Selcuku oynatmak puan kaybini kabul etmektir
Caresizliktir
Oynatmayin şu sinsi herifi yeter be

nefretim şu herif ya kontraya çıkarken topla koştu biraz gücü bitti yere kapaklandı.

Solda sagda bos koridorlar oluyor
Ulan pislik herif demarkesin yapacagin tek is topun dibine girip oyunu kanatlara acmak
Selcuk efendi ne yapiyor
Stoperlere pas verip ortasahanin kalabalik tarafina kaciyor
Selcuktanda onu oynatandan da yildim artik ya
Terim niye oynatir bu pisligi aklim almiyor

Beşiktaş da iyi değil, son iç sahadaki maç yanıltmasın kayseri maçını baz almak lazım daha çok. Mevcut sistem ve eldeki futbolcular iç sahada oynamaya müsait değil, BJK Konya gibi topun arkasına geçip beklemeyecek aksine topa sahip olacak. Topun arkasına geçip hızlı kontralar kovalayacak olan biziz bu sefer.

Umutlu olmayın ama fark mark yiyeceğiz diye de korkmayın, yemeyiz çünkü. Özellikle ilk yarı oyunu tutarsak beraberlik çıkarma ihtimalimiz hiç az değil, az da olsa galibiyet şansımız da var.

Üst Alt