STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bjk iyi değil bu doğrudur, full stad, deplasman ve derbi=0 puanı yazıyoruz hanemize. bjk bugün fener karşısındaki trabzon gibi oynayacak. 3-0 yenildiğimiz maç gibi saldıracaklardır. gol atsalar bile ilerde tehdit unsuru oyuncumuz olmadığı için asla rölantiye dönmezler. çok fazla atak yeriz ve ortasahada silik bir futbol oynarız gibi bir tahminim var. 3-4 tane gol yiyeceğimizi düşünüyorum. hele geride ömer oynarsa o maç bitmez artık. hele hele ömer, selçuk ve eren oynarsa maça çıkmamak daha hayrımıza olacaktır. bu maçta göklerden taş yağsa bile galibiyet gelmez, beraberlik bile mucize olur.

eğer tam kadro çıkabilseydik, kafadan 0 yazardım maça. o da forvetsiz olduğumuz için. aşırı derecede eksik ve sakat var. yerine oynayacak oyunculada tamamen çapsız. deselerki atalay yunus celil falan oynayacak yemin ederim daha umutlu olurdum. selçukla ömerle bizi paspas ederler. bana diyeceklerki kargasın, kuşsun. kardeşim bizim paspas olmamız rakibin iyiliğinden değil. biz bu kadroyla herkese paspas oluyoruz-olduk. tsde bizi paspas etti konyada. deplasmanda derbiye çıkacaksın solda ömer ortada selçuk ilerde eren. bildiğiniz duvara karşı top atmak gibi bir şey bu. ne kadar ileriye çıkmaya çalışsakta her 40 saniyede bi top geri bizim kalemize gelecek.

bjk iyi değil bu doğrudur, full stad, deplasman ve derbi=0 puanı yazıyoruz hanemize. bjk bugün fener karşısındaki trabzon gibi oynayacak. 3-0 yenildiğimiz maç gibi saldıracaklardır. gol atsalar bile ilerde tehdit unsuru oyuncumuz olmadığı için asla rölantiye dönmezler. çok fazla atak yeriz ve ortasahada silik bir futbol oynarız gibi bir tahminim var. 3-4 tane gol yiyeceğimizi düşünüyorum. hele geride ömer oynarsa o maç bitmez artık. hele hele ömer, selçuk ve eren oynarsa maça çıkmamak daha hayrımıza olacaktır. bu maçta göklerden taş yağsa bile galibiyet gelmez, beraberlik bile mucize olur.

eğer tam kadro çıkabilseydik, kafadan 0 yazardım maça. o da forvetsiz olduğumuz için. aşırı derecede eksik ve sakat var. yerine oynayacak oyunculada tamamen çapsız. deselerki atalay yunus celil falan oynayacak yemin ederim daha umutlu olurdum. selçukla ömerle bizi paspas ederler. bana diyeceklerki kargasın, kuşsun. kardeşim bizim paspas olmamız rakibin iyiliğinden değil. biz bu kadroyla herkese paspas oluyoruz-olduk. tsde bizi paspas etti konyada. deplasmanda derbiye çıkacaksın solda ömer ortada selçuk ilerde eren. bildiğiniz duvara karşı top atmak gibi bir şey bu. ne kadar ileriye çıkmaya çalışsakta her 40 saniyede bi top geri bizim kalemize gelecek.
Yuto oynayacağı için tekrar mesajını düzenlemen gerekiyor.

solda yuto oynayacak yani bütün mesajı boşa yazmışsın

farketmezki, mesajım ömer üzerine kurulu değil. yutonun oynayıp oynamaması çok da önemli değil. selçuk ömer ve erenin yani üçünün aynı anda oynamaması gerektiğini vurguladım. belki ömer en zayıf halka ama ortasahanda selçuk ilerde erenin varsa seni marcelo bile kurtaramaz. yılların yutosu schalke maçında acınacak duruma geldi, gelir de. takımın ortasahası yoksa geride dünyanın en iyi 4lüsü oynasın hiç bir işe yaramaz. takımın en önemli yeri ortasahasıdır. bana desinlerki celil-atalay oynayacak maçı iple çekerim. şimdi ise ne umudum ne de en ufak bir heyecanım yok.

Valla bjkdan 3 4 yeriz kim derse supheyle bakarim ben. Kendinde demissin bana kargasin kussun diyecekler .
Bana da oyle geliyor cagatay.

Valla bjkdan 3 4 yeriz kim derse supheyle bakarim ben. Kendinde demissin bana kargasin kussun diyecekler .
Bana da oyle geliyor cagatay.
çünkü bu forumda doğruları konuşunca kuş damgası yersin bu kadar basit. ayrıca bu kadar eksikle ve bu eksiklerin yerini dolduramayacak çaptaki kalitesiz ve içi geçmiş yedek oyuncularla çıkarsak 3-4 yeriz dedim ben. selçuk yerine celil-atalay gibi oyuncular oynasın o zaman kesin beraberlik alırız dedim. direkt bjk bize 3-4 sallar gibi bir yorum yapmadım ama buradan çarpıtmışsın yorumu tamamen. yahu daha içerdeki maçlarda anadolu takımlarına karşı pozisyonumuz bile olmadan tamamen şans faktörüyle anca berabere kalıyoruz selçuk-eren-muğdat-ömer gibi adamlarla. biraz mantıklı olalım, şu son maçtaki kadro bjk deplasmanında paspas olur. ki yenimalatya deplasmanında paspas olan takıma paspas olur deyince nasılki malatyasporlu olmuyorsak, bjklı da olmamız beklenemez.

Karagalar bizi 5 lik yapar.

Konya gibi rezil bir takım bile kendi sahamızda nerdeyse bizi 3 lük yapıyordu .

Kargalar affetmez.
Terim sever fark yedirmeyi..

Bakalım terim bu sefer suçu kime atacak.

dua et yenilelim. Lincin babasini yasatacaklar sana burada .

----------------------------------------------------Muslera----------------------------------
Linnes------------------Ozan------------------------------------Maicon----------------------Nagatomo
---------------------------------Fernando---------------------Mariano------------------------
Yunus-----------------------------------------------Feghouli-------------------------------------Onyekuru
-------------------------------------------------------Eren--------------------------------------

Muslera
Mariano Maicon Ozan Nagatomo
Fernando Selcuk
Linnes Feghouli Onyekuru
Eren

Muhtemelen böyle oynarız puan beklentisi olmadan izleyeceğim bakalım

Üst Alt