STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 lü oynadı diye tudor a sövdük adam gitti bakalım fatih terim e ne olacak?

4-1-4-1 çıkacaktın maça 3 lü defans nereden çıktı?

muslera

mariano-ozan-maicon-nago
fernando
linnes-selçuk-feghouli-muğdat
onyekuru

Yalnız bizim penaltı pozisyonunda, rakibin müdahelesinden sonra Onyekuru'nun eline çarpmıyor mu?

Sanki penelatı olması gerekiyor gibi.

Cüneyt'ın her zamanki hali, daha adil bir yönetim olsaydı puan almıştık.
aynen, eline çarpması önemli değil, faule maruz kalan bir oyuncu topu mu düşünebilir. genelde faule maruz kalıp yere düştükten sonra eline top çarpan tonlarca oyuncu var. o kararın iptal edilmesi ve smaç basan 8taşlı futbolcunun pozisyonlarının penaltı olarak değerlendirilmemesi tek kelime ile SKANDAL

fb maçı 2-0'dan 2-2ye geldi ama en fazla allahın sığırları yapacağınız işin diye kızdım. son 5-6 senedir bu kadar çileden çıktığımı hiç hatırlamıyorum. kaldıki aşırı derecede fanatikliğim ve holiganlığım da yoktur. rakiplere nefretle bakmıyordum ta ki bugüne kadar. bundan sonra en azılı 8taş düşmanıyım.

tek isteğim 8taş gruptan çıksın chelsea ya da arsenal gelsin bunları madara etsin

Kim o Terim düşmanları yaw.

Tudor gibiler lazım onlara

Hocaya laf yok.

Hakemler,tff,futbolcular,yönetim vs vs. istediğinize sallayın hocada sorun yok
Çok var bakın
3 lü oynadı diye tudor a sövdük adam gitti bakalım fatih terim e ne olacak?

4-1-4-1 çıkacaktın maça 3 lü defans nereden çıktı?

muslera

mariano-ozan-maicon-nago
fernando
linnes-selçuk-feghouli-muğdat
onyekuru
Ciddi misin sen hala mı hocaya eleştiri? bunu bende eleştirdim ama ama 3-5-2 yle beşiktaşı kitledi ulan adamların pozisyonu yok pozisyonu hey allahım sabır ver ya.

Bu mevcut takıma bir daha desteģe gidilmesin tamam yeter artık. Destek hak edene verilir.
Artık bizim yaptığımız göt kaldırma harekatı oluyo.

Bir adam düşünün. Federasyon kalemini kirmis. Geliyor tekrardan yuvasına. Tudor denen bir dallamadan alıyor takımı şampiyon yapıyor ki çok kritik bir sene. Sonraki sene oyuncu istiyor yönetimden. Yönetim kendisine söz veriyor oyuncu alicagina dair. Adam çıkıp basın toplantısı yapıyor oyuncu alicaz diyor ki çok önemli pozisyonlara. Transfer dönemi bitiyor ne futbolcu alıyorlar ne kamera karşısına çıkıyolar bu yönetici bozuntulari. Bütün olay Fatih Terim denen Galatasaray a cookkk büyük başarılar yaşatmış efsane bir teknik direktorun omuzuna yükleniyor. Adam istifa etmiyor "Adam" diyorum. Başkası olsa asla çalışmazdi. Sonra adam elindeki çöpler ile yemek yapmaya çalışıyor. Yetmiyor birde şampiyonlar ligi denen yerde bu çöplere mücadele ettirmeye çalışıyor. Yetmiyor derbi önleri taraftarı çağırıyor. Motivasyon vermek için herşeyi yapıyor. Ne olursa olsun hırsı ile vazgeçmiyor belki beni transfer olana kadar idare ederler diye. Sonra hakemler çıkıyor sahneye. Hicyoktan ligi aliyim diye uğraşırken, her hafta başka bı hakem doğruyor. Her hafta federasyon denen iğrenç kurum talimatlar alarak hem kendisine hem oyuncularına saçma cezalar veriyor. Sonra ne oluyor peki. Çöpten yemek olmayacağını anlayan taraftar denen ve futboldan zerre anlamayan bazı insanlar gelip bu adam hakaret ediyorlar ve istifasını istiyorlar. Siz nankorsunuz. Kusura bakmayın. Nankorsunuz.

Verilmeyen iki penaltıyı konuşun
Bu kadar eksikle Beşiktaş'ı oyundan sildigimizi konuşun

Bugün Eren hariç herkes iyi oynadı. Ben bu oyunu beklemiyordum mevcut takım gerçekten iyiydi.

Hala Ali Yavuz Kol niye oynamadı yeaa gibi yorumlar yapıyorsunuz ya Allah akıl sağlığı versin size.

ONYEKURUNUN POZİSYON NET PENALTI. ULAN ADAMA ÖNCE FAUL YAPILIYOR. BU ADAM DÜŞSE YERDEYKEN TOP ELİNE ÇARPSA EL Mİ VERCEKSİNİZ 2 GRAM AKLINIZLA ŞU ŞEREFSİZ,AHLAKSIZLARA KARŞI HALA TERİM DİYORSUNUZ. İNSAFSIZLAR

Otobüsçü konuşuyor dünya rekoru kırmış 41 bin kişi bırak boş işleride forvet niye almadın onu söyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt