STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abi maç kazanılır kaybedilir hakem eyyam yapar doğrar bi kenara
Yaw kimlerle sınanıyoruz bi düşünün
Ömer
Eren
Onyekuru
Bu üçünün zekasını toplasan yarım adam etmez
Futbol zeki oyuncularla oynanır bunlarla nasıl şampiyon olacaksın?
Hocam sana sezon öncesi onyekuru deselerdi çok iyi olur derdin. Nerden biliceksin kötü çıkacağını. Anelka geldi fenere oynayamadı. Bu olaya bu şekilde bakmamak lazım bence

Derbi fakiri olduk

Eskiden derbilerde yenilsekte anadolu takımlarını yenip sampiyonluğa gidiyoduk. Şimdi anadolu takımıda yenemiyoruz
Avrupa'da gidip kazanıyoduk simdi avrupa hayal oldu.
Galatasaray'ı bu gerileme dönemine kim soktu hesap versinler arkadas. Iyi gün kötü gün filan yok. Galatasaray niye kötü olsun bu kadar fazla taraftarıyla bunları mı hak ediyo?

Abi tamam hakem falan da şu Beşiktaş'a gol dahi atamamak nedir ya. Gol yemedikleri maç yok bizim maç dışında. İddia ediyorum bugünkü Beşiktaş'ı ligin ortalama takımları bile yenerdi. Güven, Dorukhan, Pektemek, Necip gibi amatör oyuncuların oynadığı takıma gol bile atamamak insanın zoruna gidiyor.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ataga cikiyorsun ofsayt diye engelleniyor
2 penaltin verilmiyor
2 kirmizi verilmiyor
uyuduruk faulden sonra ele degidi diye penalti veriliyor
Nasil gol atacaksin?

Derbi fakiri olduk

Eskiden derbilerde yenilsekte anadolu takımlarını yenip sampiyonluğa gidiyoduk. Şimdi anadolu takımıda yenemiyoruz
Avrupa'da gidip kazanıyoduk simdi avrupa hayal oldu.
Galatasaray'ı bu gerileme dönemine kim soktu hesap versinler arkadas. Iyi gün kötü gün filan yok. Galatasaray niye kötü olsun bu kadar fazla taraftarıyla bunları mı hak ediyo?

Bu yıl özelinde konuşuyorum,Galatasaray'a yapılan hakem yönetimleri başka bir takıma yapılsa %100 ilk 7'nin dışında olurdu.

forum alev aldi yine. bizi bu hale getiren tüpçü

hakem macin irzina geçmiş hala yok forvet morvet terim tudor bilmem ney konuşuluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
ulan hersey bitti, hakem yüzünden kaybettik evet hakem dedi onyekuru o bos pozisyonda feghpuliye verme, hakem dedi maicon o feghoulini pasina topukla vurdum duymaz bi sekilde vur, kendinize gelin artik, tamam hakem hatali kabul, ama biz futbol oynamiyoruz!!!
fener macinda provokasyona kendi sahanda yenik düstün!!!
arkadasim disiplinli ve naptigini bilen bi futbolcu toplulugu olsaydi bu halde olmazdik, ben kime ne diyorumki, senin baskanin, teknik kadron bukadar disiplinsizse, futbolculari ne halt olurduki!

Üst Alt