STSL 18/19 H:16 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 16 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzon'un doğranacağı ama seçimlerde %65 ile pek birşeyi değiştirmeyecek olan maçtır.

VAR hakemi ali palabıyık olur.

Trabzon bence su an ligin en iyi top oynayan takimi.Bjk'de de bir cacik yok.Biz bile yanlislikla berabere kaliyorduk az kalsin.Su maci alabilirlerse Rize ve Basak'i da vurup gecerler.An itibariyle sampiyonluk konusunda bizle bjkden sansli durumda olduklarini dusunuyorum.

Bjk(D)
Rize
Devre arasi
Başak

Sen kazanamadıktan sonra elalem ne yapmış çok mu önemli...
Sen EVİNDE oynadığın son 4 maçı kazanamamışın...
Bu saatten sonra kimse şampiyonluk demesin...

Trabzon bence su an ligin en iyi top oynayan takimi.Bjk'de de bir cacik yok.Biz bile yanlislikla berabere kaliyorduk az kalsin.Su maci alabilirlerse Rize ve Basak'i da vurup gecerler.An itibariyle sampiyonluk konusunda bizle bjkden sansli durumda olduklarini dusunuyorum.

Bjk(D)
Rize
Devre arasi
Başak
Şampiyonun başakşehirle oynayacağımız maç sonunda kazanan tarafın olacağı kanaatindeyim

Şampiyonun başakşehirle oynayacağımız maç sonunda kazanan tarafın olacağı kanaatindeyim

Hem Ankara'ya hem bize zart diye gecirecekler demekten kendimi alamiyorum maalesef.

emre-arda-süper-kupa-atletico-750x430.jpg

Üst Alt