STSL 18/19 H:16 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 16 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumda yapılan Trabzonspor güzellemelerinden endişeliyim. Yoksa Trabzonspor çıkıp adam gibi oynar. Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'ın başını çektiği yeniçerilerin kesilip atılmasından sonra takımın havası çok değişti. Olcay Şahan malı da fazla oynamıyor. Burak, Rodallega'dan totalde fazla gol atıyor diye oynatıyorlardı ama tüm takım sırf ona gol attırmak için oynuyordu. Galatasaray'ın Ekuban kadar forveti bile yok. Rodallega'yı geçtim zaten. Yusuf, Abdülkadir ve Sosa üçlüsünü hiç bir hoca oynatamamıştı. Ünal Karaman'ın bu kadar kalabileceğini tahmin etmezdim. Kale, stoper ve sol kanat bölgelerine 3 üst düzey oyuncu alabilirlerse epey verimli bir ara dönem geçireceklerdir. Maçın GSC cenabetliği sebebiyle ortada olduğunu düşünüyorum.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forumda yapılan Trabzonspor güzellemelerinden endişeliyim. Yoksa Trabzonspor çıkıp adam gibi oynar. Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'ın başını çektiği yeniçerilerin kesilip atılmasından sonra takımın havası çok değişti. Olcay Şahan malı da fazla oynamıyor. Burak, Rodallega'dan totalde fazla gol atıyor diye oynatıyorlardı ama tüm takım sırf ona gol attırmak için oynuyordu. Galatasaray'ın Ekuban kadar forveti bile yok. Rodallega'yı geçtim zaten. Yusuf, Abdülkadir ve Sosa üçlüsünü hiç bir hoca oynatamamıştı. Ünal Karaman'ın bu kadar kalabileceğini tahmin etmezdim. Kale, stoper ve sol kanat bölgelerine 3 üst düzey oyuncu alabilirlerse epey verimli bir ara dönem geçireceklerdir. Maçın GSC cenabetliği sebebiyle ortada olduğunu düşünüyorum.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

He yav GSC yüzünden dünya dönüyor zaten.

Ligin cok onemli haftalarindan birine geldik . Ayni hafta hem basaksehir GS , hem de bjk ts maclari var , basaksehir GS yi yener, ts ile bjk berabere kalirsa basaksehirin (ve kasimpasanin) avantajini dusunun

yahut GS kazanirsa , ve ts ile bjk den biri kazanirsa , bir anda basaksehirin de puan farkini koruyamadigi bir hafta olabilir

15 macta 25 puan alabilmis Gs ts ve bjk ,yani puan ortalamasi 1,66 .. O yuzden her alinacak 3 puan ,neredeyse bugune kadarki ortalamanin 2 kati demek

her mac altin degerinde olmaya basladi

bugun kasimpasanin da maci var , sadece basaksehire de bakmamak lazim

Soru: Galatasaray olamazsa trabzonun şampiyonluğunu ister miydiniz?

Buna evet demeyenin alnini karislarim

Basaksehir - Kasimpasa gibi buraya kimin sayesinde geldikleri belli takimlar yerine
Fenerbahce - Besiktas gibi it kopek sikeci serefsiz camialar terine

Trabzonspor olsun. Su an ilk 8'deki takimlardan yerlerine tercih edecegim tek takim Antalyaspor, o da Bulent Korkmaz yuzunden.

Üst Alt