STSL 18/19 H:16 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 16 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 mactir kazanan trabzonspor’un bu maci da kazanarak 4 maclik bir seri yapmasina ve ayni puan da oldugu rakibi besiktas’in 3 puan önüne gecmesine tabiki izin verilmeyecektir

5-0

DtZwDCMWsAAeNzp

Ben 7-8 yaşına tsliydim la. Babam tsli olduğu için forma aldı onu aldı bunu yaptı zorla tsli yapmaya çalıştı, ben yine döndüm dolaştım GSli oldum :) hiç unutmuyorum aklımın futbola yeni yeni ermeye başladığı zamanlar 2-0dan 4-2 kazanmıştık herhalde tsye karşı o zaman karar vermiştim zaten.

Neyse nereden bu konuya geldiysem ts gömer geçer umarım , bjk sağlam bi sallanmalı bizim gibi

Ben 7-8 yaşına tsliydim la. Babam tsli olduğu için forma aldı onu aldı bunu yaptı zorla tsli yapmaya çalıştı, ben yine döndüm dolaştım GSli oldum :) hiç unutmuyorum aklımın futbola yeni yeni ermeye başladığı zamanlar 2-0dan 4-2 kazanmıştık herhalde tsye karşı o zaman karar vermiştim zaten.

Neyse nereden bu konuya geldiysem ts gömer geçer umarım , bjk sağlam bi sallanmalı bizim gibi

Bahsettigin mac iceride oynadigimiz bir turkiye kupasi maci olsa gerek

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=29&macId=39347

ASY'de Kupa maçıydı bahsedince hatırladım 97-98 sezonu olması lazım aynı sene o maçın ASY'de bir de lig versiyonu vardı. O maçta da 2-0 geriye düşüp 2-2 tamamlamıştık.

Ertesi sene de 5-3 yenildiydik. O dönem TS ile böyle tuhaf maçlarımız çok oluyordu. ;D

Üst Alt