STSL 18/19 H:17 | Antalyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:17 | Antalyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Aralık

Adamlar 17.

Gelen cakiyor giden cakiyor.

Ama ben hala puan kaybetmelerini istiyorum.

Fenerin puan kayiplarina doyumsuzum.

Niye böyleyim?

Skor tahmini: Tabiki 1-1.

Geçen hafta söylense net Antalya derdim ama şu anda işler çok değişti. 4 tane banko 11 oyuncusu cezalı. Mevlüt ve Doukara ise sakatmış.

Bu durumda hem savunma,hem hücumda ciddi sıkıntı olacak. Drole gibi hızı dışında özelliği olmayan biri forvet olacak gibi.

Fenerbahçe'de sakat ve cezalı yok. Jailson hariç. Bence Fener kazanır. Hele golü erken bulursa işi kolay.

Geçen hafta söylense net Antalya derdim ama şu anda işler çok değişti. 4 tane banko 11 oyuncusu cezalı. Mevlüt ve Doukara ise sakatmış.

Bu durumda hem savunma,hem hücumda ciddi sıkıntı olacak. Drole gibi hızı dışında özelliği olmayan biri forvet olacak gibi.

Fenerbahçe'de sakat ve cezalı yok. Jailson hariç. Bence Fener kazanır. Hele golü erken bulursa işi kolay.
fenerin deplasmanda maç alma şansı yok denecek kadar az. ancak giresun gibi olursa, topu vurup da kaleciden ordan burdan sekerse onu da tamamlayabilirlerse ancak öyle alabilirler. bence fenerin alması çok zor, beraberlik daha olası.

Diego, Celustka, Maicon ve Doğukan Sinik'in kart cezalısı, Mevlüt Erdinç ile Charles'ın ise sakatlıkları nedeniyle Fenerbahçe maçında forma giyemeyeceğini aktaran Bülent Korkmaz, sağlık durumu takip edilen Doukara'nın da bu karşılaşmada oynama şansının az olduğunu söyledi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fenerin deplasmanda maç alma şansı yok denecek kadar az. ancak giresun gibi olursa, topu vurup da kaleciden ordan burdan sekerse onu da tamamlayabilirlerse ancak öyle alabilirler. bence fenerin alması çok zor, beraberlik daha olası.

içeride sanki alabiliyor :) .. ben kendi görüşümü söylüyorum. Orta sahası zaten zayıf. Savunmada Diego-Celustka ve hücumda Doukara-Maicon-Mevlüt gibi isimleri taşıyordu.

Hiç biri yok. Kadrosu zaten dar, iyice daralacak.

Üst Alt