STSL 18/19 H:17 | Antalyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:17 | Antalyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Aralık

Doukara iyileşmiş oynayacakmis ersunda cenabet suleymani yerine soldadoyu oynatacak anlaşılan

aslında bu silimani bi aralar iyiydi sanki, portekizde mi iyiydi yoksa premierde mi. gol yüzdesi çok yüksek diye bi ara sporx sitesinde falan adına denk gelmişliğim olmuştu. yaşından dolayı olduğunu sanmıyorum. daha 30 yaşında, demek ki arap oyuncularda istikrar sorunu var. guizaya bağlamış. şimdi sporxden slimaniye baktım sportingdeyken iyiymiş. ingilterede zıcmış.

soldadoya da baktım o daha da betermiş. ingilterede 24 maçta 1 golü olduğu gözüküyor transfermarkette. eren'e şükrettim şuan

aslında bu silimani bi aralar iyiydi sanki, portekizde mi iyiydi yoksa premierde mi. gol yüzdesi çok yüksek diye bi ara sporx sitesinde falan adına denk gelmişliğim olmuştu. yaşından dolayı olduğunu sanmıyorum. daha 30 yaşında, demek ki arap oyuncularda istikrar sorunu var. guizaya bağlamış. şimdi sporxden slimaniye baktım sportingdeyken iyiymiş. ingilterede zıcmış.

soldadoya da baktım o daha da betermiş. ingilterede 24 maçta 1 golü olduğu gözüküyor transfermarkette. eren'e şükrettim şuan

soldado eplde hicbisey yapamadı fizikende bitirecek 2 ciddi sakatlık gecirdi ama klas adam

süleymani ise iyi miyi degil tam balon aslında portekiz liginde cok gol atmıstı epl de bi bok yapamadı en bidon oyunculardan secildi sonrada kiralandı oyun zekası yok herifte

Fener kazansin diyemiyorum ama transfer yapmazlarsa dusme ihtimalleri var. yenilirlerse transfer yaparlar beraberlik iyi

Yenseler de transfer yapacaklar en az 2-3 tane.

17 Maçta 15 puan almalarını isterim şahsen.

Başakşehir (D)
Beşiktaş (D)
Kasımpaşa (D)
Trabzon
Galatasaray
Malatya
Sivasspor
Bursa(D)

Eğlenceli olur baya. İyi de oynasalar bu maçları kesin kazanır diyemezsin bu sene ligde.

Fener rahat kazanır bu maçı. Fener bir şey oynayacağından değil Antalya'da sahaya çıkaracak takım yok ya sakat ya cezalı hepside önemli isimler.

Belki kazanmaları daha iyi olur ikinci devreye bir gaz girerlerse o rezil takımla daha beter cakilirlar.

Üst Alt