STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak

Başakşehirin bu maçı kazanması önemli değil. Perşembe gece 00:00 da belli olur herşey. 2 forvet alırsak biz süpürürüz tüm maçları kaygısız olun cimbomlu kardeşlerim ;)

Fener maçına geçin, fenerin çöküşünü izleyin

Bu kadar kötü savunmaya karşı daha fazla atmalıydılar. Özellikle Visca'nin tarafında kademeye girme, pozisyon alma konusunda uyumsuzluk var.
Hakem ve Koita da başakspor'a çalışıyorlar. Bu maçtan bize ekmek çıkması zor.

Başakşehirin bu maçı kazanması önemli değil. Perşembe gece 00:00 da belli olur herşey. 2 forvet alırsak biz süpürürüz tüm maçları kaygısız olun cimbomlu kardeşlerim ;)

Hepsini kazanıp 17/17 de yapsak (ki imkansız) Başak şampiyon olur puan bırakmazsa.

Trabzon, Paşa sekansını kayıpsız geçmelerini istemem.

Fark 3 civarına düşerse stresi kaldıramazlar yine ama böyle 6 bandında devam ederse bize teper.

Arada 3 puan fark 14 hafta var ama Galatasaraylı kardeşlerimin ümitsizligine inanamıyorum ya koparız ya da son 5 hafta pota da olursak şampiyon oluruz.

Hepsini kazanıp 17/17 de yapsak (ki imkansız) Başak şampiyon olur puan bırakmazsa.

Trabzon, Paşa sekansını kayıpsız geçmelerini istemem.

Fark 3 civarına düşerse stresi kaldıramazlar yine ama böyle 6 bandında devam ederse bize teper.

Puan kaybederler deplasmanda içerde. Aradaki farkı da 3 olarak düşünüyorum zaten sahamızda yememezsek olmayız.

Kasımpaşa maçı da bitmedi daha. Ama biz de onlarda puan kaydedecek illa ki. İlk kaybeden kim olacak o önemli.

Puan kaybederler deplasmanda içerde. Aradaki farkı da 3 olarak düşünüyorum zaten sahamızda yememezsek olmayız.

Kasımpaşa maçı da bitmedi daha. Ama biz de onlarda puan kaydedecek illa ki. İlk kaybeden kim olacak o önemli.

Yakında kaybetmeliler ki şu 6 barajını bir kıralım.

8-9 olup düşmesi ayrı 6'dan 3-4'e düşmesi ayrı motivasyon.

Bok gibi oynuorlar bala öte 1 0 alıyorlar macları.İnanılmaz gerçekten.Yaş ortalamaları 33 fılan suan.Bunlar 3 kulvarda gitse her maç 60.dakkadan sonra diller 1 karış dışarda gezerlerdi.Açıkçası bızim maça kadar 3 puana indirirsek farkı çok rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum bunlara karşı.

Üst Alt