STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak

evinde rize'yi yenemeyen paşa'nın bu maçta hiç şansı yok hele ki diagne'de 4 maç ceza almışken 2. yarı ilk 10'a girerse iyidir kasımpaşa

Scuffet
Popov Sa Youssef Veigneau
Sadiku Pavelka
Eduok Hajradinovic Trezeguet
Koita

Yedekler: Ramazan-Özgür-Tarkan-Ilhan-Heintz.

Kasimpasa'nin gayet iyi bir kadrosu var lige göre.​

Bu maçla Fb maçını aynı saate koymuşlar yaw.Hangisini izlesem acaba?Gerçi Başak ilk 10 dakikada 1 tane atıp üstüne yatar muhtemelen.Fb maçını izlerim mecburen.

Başakşehir şampiyon olamayacak diyoruz. Ama kim yenecek bunları onu söyleyemiyoruz. Tamam biz yendik diyelim bunları Arena’da. Ama adamlar bizim ayaklarımız titreye titreye çıkıp yenildiğimiz deplasmanlardan(Trabzon) 4’er 5’er çıkarsa olmaz bu iş. Kimse Paşa’nın da yeneceğine ihtimal vermiyor bunları. Eee kim yenecek bunları Yimpaş Yozgatspor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehir şampiyon olamayacak diyoruz. Ama kim yenecek bunları onu söyleyemiyoruz. Tamam biz yendik diyelim bunları Arena’da. Ama adamlar bizim ayaklarımız titreye titreye çıkıp yenildiğimiz deplasmanlardan(Trabzon) 4’er 5’er çıkarsa olmaz bu iş. Kimse Paşa’nın da yeneceğine ihtimal vermiyor bunları. Eee kim yenecek bunları Yimpaş Yozgatspor mu?

Pasa'nin eksigi cok

Aynisi Trabzon icin de gecerliydi

Hakemlerin durumu da ortada

Hakemler boyle olursa hic kimse

Adil bir mac yonetiminde bu ligde Basaksehir'den puan alamayacak takim yok

O zaman biz unutalım şampiyonluğu. AKP gidene kadar ambargo koyar bunlar 5-6 kez üst üste şampiyonluk şimdiden bunların. Üst üste hem de. Çünkü bunlar bu yıl şampiyon olursa seneye Arap’ın birisi gelip uçurur bunları Apo’nun sistemine uygun transferler yaparak.

O zaman biz unutalım şampiyonluğu. AKP gidene kadar ambargo koyar bunlar 5-6 kez üst üste şampiyonluk şimdiden bunların. Üst üste hem de. Çünkü bunlar bu yıl şampiyon olursa seneye Arap’ın birisi gelip uçurur bunları Apo’nun sistemine uygun transferler yaparak.

Gecen sene nasil bir noktadan sonra ittirilmedilerse bu sene de aynisi olacak diye dusunuyorum

Trabzon macindan sonra ciddi kamuoyu baskisi olustu. Televizyonlarda cok konusuldu. Secim de yaklasiyor. Onceliklerinin Basaksehir'i sampiyon yapmak olacagini sanmiyorum. Biz transferleri halledebilirsek bu sene de biz oluruz. Artik onumuzdeki sene ne olur bilemeyecegim.

Gecen sene nasil bir noktadan sonra ittirilmedilerse bu sene de aynisi olacak diye dusunuyorum

Trabzon macindan sonra ciddi kamuoyu baskisi olustu. Televizyonlarda cok konusuldu. Secim de yaklasiyor. Onceliklerinin Basaksehir'i sampiyon yapmak olacagini sanmiyorum. Biz transferleri halledebilirsek bu sene de biz oluruz. Artik onumuzdeki sene ne olur bilemeyecegim.

Bu yıl çok farklılar hocam. Oyun olarak geçen yıllarda daha iyilerdi ama bu yıl kadro kalitesi falan çok üst düzey. Arda kendini bulmaya başlarsa, Emre pezevengi böyle oynamaya devam ederse, Robinho Trabzon’daki gibi üst düzey oynarsa, savunmaları böyle hayvani oynayıp az gol yedirmeye devam ederse, Mert kariyerinin en iyi yılını geçirmeye devam ederde işimiz zor. Şu anda senin de dediğin gibi her şey onların elinde hocam. Onlar kötü giderse şampiyon oluruz. Onların ayaklarına sıkması lazım. Biz onların seviyesine zor çıkarız deplasmanlarda falan. Onların bizim seviyemize inmesi lazım ki şampiyon olalım. Zaten kendi evimizde Başakşehir bizim köpeğimiz olamaz ama deplasmanda Başakşehir’in 4 attığı deplasmandan sen ezile ezile 4 yiyorsan taraftarın da özgüveni düşüyor doğal olarak hocam. Sorun Fatih Terim’in değil bence. Sorun kadro kalitesi. Bu kadro deplasman oyunu oynayacak bir kadro değil. Geçen yıl Nisan’dan sonraki deplasman galibiyetlerimizi hatırla hocam Gençlerbirliği mağlubiyetinden sonra. Hepsinde götümüzden ateş çıktı resmen. Zorlanmadığımız deplasman yok.

Kesinlikle.

Diagne'de yokken Başak çok rahat yener.
Adamlar ileride Robinho'yu oynatıp yedekte Adebayor ve Ba'yı bekletme lüksüne sahipler olaya bak.

Üst Alt