STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:19 | Başakşehir 2-0 Kasımpaşa | MS | 28 Ocak

Veysel'den sonra Josue Sa da kupada gördüğü kırmızı kartla cezalı oldu.Ulan Zurnazen,Veysel bu maçta oynamayacak.Kupa maçında niye oynatmıyorsun herifi?

Son düzenleme:
Başakşehir'in içeride-dışarıda favori olmadığı bir maç yok maalesef. Başakşehir ikinci yarıda Fener'in yaptığı gibi 17'de 17 bile yapabilir. Pardon Arena'da parçalayabiliriz bunları eğer hala şampiyonluk adayıysak. Ama bunlar o zamana kadar bütün maçlarını kazanacağı için biz de 2-3 deplasmandan mağlubiyet alacağımız için Başakşehir Arena'ya şampiyon olarak bile gelebilir. Umarım konsantrasyon sorunları, disiplin sorunları, yaşlılıktan dolayı kondisyon sorunları yaşarlar.

Böyle bir şey çıkıyor anca.Çekirdeği zayıf Paşa'nın

Scuffet
Popov Youssef Sadiku Veignau
Pavelka Tarkan
Eduok Hajradinovic Trezeguet
Koita​

Mustafa Denizli: "Başakşehir'in ligdeki durumunu biliyoruz. Sene başında koyduğumuz hedefleri yakalamak için mücadele edeceğiz. Özellikle üst sıraları yakından ilgilendiren bir maç oynayacağız. Ligin güçlü ekiplerinden biriyiz. Her türlü sonuca açık bir müsabaka olacak."

(5 yedi)

Basak acisindan kolay mac olur.

f0PWa9.png

3656.jpg

Kasimpasa maci satar, ama bir gercek var bu basaksehirspor oyle super bir takimda degil. Yas ortalamasi 32,5 ve oyle baskili bir futbolda oynaniyor. Hep kendi sahasinda pas yapip kontra pesinde olan bir takim, aslinda bu tur oyun kasimpasanin istedigi oyun ama iste maci satmak icin emir almislardir.

Birde bu basaksehir bizim gibi hakemlerden cekseydi ve sakatlik olsaydi suan fenerbahce ile kume dusme potasindaydi. Medyada cok abartiliyor, Avrupada gorduk bunlari. Bir club brugge zaferi var, birde kalkmis bizimle alay ediyorlar. Onun bunun evlatlari

Başaktan şimdi bir düşüş beklemiyorum muhtemelende yeneceklerdir.
Ben bunlardan son 10 haftaya dogru bir düşüş bekliyorum. Eğer biz kopmazsak bu süreçte galibiyetlere devam edersek bunlar yine tecrübesizliğiyle saçmalamaya başlayacaklar

Üst Alt