STSL 18/19 H:19 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao'yu gozun tutmus muydu

Su taraftarin asiri derecede futbol bilmedigiyle yuzlesmesi gerekiyor artik

Galatasaray scoutlari kadar futbol bilmiyor, izlemiyor bu forumda hic kimse
Saçmalamışsın, kendimi 'Alternatif scout' mu ilan etmişim de bana bu soruyu yöneltiyorsun?!...

Marcao tutar veya tutmaz (Tutmuş görünüyor) ayrı konu. Koskoca Futbol Dünyasında, genç ve az-çok potansiyele sahip, maliyeti astronomik olmayan bir forvet oyuncusu bulabilmek bir tek bizim kulübe zor olsa gerek?!...

Varda Jerome'in çıkarken Maicoun'u çekmesi net olarak görülüyormuş, Linnes'in penaltı yendi. Kırmızı kart es geçildi, yendik diye sessiz kalınmamalı. Açık bir sabotaj var.

Saçmalamışsın, kendimi 'Alternatif scout' mu ilan etmişim de bana bu soruyu yöneltiyorsun?!...

Marcao tutar veya tutmaz (Tutmuş görünüyor) ayrı konu. Koskoca Futbol Dünyasında, genç ve az-çok potansiyele sahip, maliyeti astronomik olmayan bir forvet oyuncusu bulabilmek bir tek bizim kulübe zor olsa gerek?!...

Hayir demissin ya Tetteh'yi gozum tutmadi o gelmesin

Marcao'yu tutmus muydu bunu merak ettim

Erman hoca penaltı için öncesinde Maicon’a faul var dedi.Linnes’in pozisyonuna da penaltı dediler.VAR güçleriyle saldırıyor karaktersizler.

Oc linnesin pozizyonunda vara bile gitmedi.Aynı pozizyon karşı takıma olsa vara bakmadan pen çalardı.Vardaki ibne kimdi bu sefer onu çok merak ettim.Ama hepinizi üst üste koyup yine şampiyon olacagız meraklanmayın.Size kabaran bişey var yine.

Üst Alt