STSL 18/19 H:19 | Göztepe 0-1 Galatasaray | MS | 26 Ocak - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oynanan oyun iyiydi.göztepenin direkten dönen topları dk 79dan sonra biri kornerden ,orda da maicon başrolde.kafayı vurdurmuş...diğeri de 90+2 de bi şut.önemli değil.

önemli olan hakemin dogramaları.2 kırmızı kart atlandı.olmayan bi penaltı verildi ki vara bakılıp verildi bi de utanmadan.fauldü pozisyon ve linnese verilmeyen penaltı!vardan uyarı bile gelmedi.yavsak cüneyt yavsak fırat!bitecek o lanet kariyerleriniz.pislikleriniz ortaya cıkacak.ve bu cok yakın artık orası kesin.

Bugün resmen gördük ki Başağı şampiyon yapmak için uğrasiyorlar. Göztepenin penaltisinda Maicon'a net faul var. Linnes'e yapilan net penalti için VAR'a bile gidilmiyor. Bugün biz hem hakemi, hem VAR'ı, hem federesyonu, ve hem zemin'i yendik!

Başağı şampiyon yapmak icin operasyonun var. Geçen hafta trabzon lehine VAR'a gidilmemesi de unutulmamalı!

Penaltı olmayan pozisyonda VAR’a gidiliyor.Penaltı verilmemesi gerekirken,penaltı.
Linnes’in pozisyonunda penaltı verilmesi gerekirken,VAR’a bile gidilmiyor.Karar aut.
Bu işte bir gariplik var.
Şimdi Göttepe penaltıyı atıp,biz gol atamasaydık ne olacaktı?
Yendik diye bu konu yönetim tarafından bir şey olmamış gibi geşiştirilecek mi?
Sessiz kalırsak bu yavşaklar önümüzdeki haftalarda yeni birtakım operasyonlara girişebilirler.

Bu itlerde zerre utanma, zerre şeref, zerre haysiyet yok. Bedelini süründüre süründüre ödetmek lazım, ama başımızda bunu becerebilecek bir lider yok ne yazık ki...

Ha son 30 yılda başımıza gelen kim bunu becerebilir? Belki Adnan Polat, belki Alp Yalman. Gerisi Mustafa Cengiz’den daha trişka...

Ünal Aysal mı? 2 sıkışınca kuyruğunu kıstırıp dört nala kaçan Aysal mı? Her türlü eyyam, eleman sözleriyle Terim’i Galatasaray’dan koparan Aysal mı? Takımda birliği sağlayan Albayrak ve kulübün gizli başkanı Ali Dürüst’ü türlü ayak oyunlarıyla yönetimden gönderen, sonra da kendini bir halt zannedip, yaptığı aptalca teansferlerle kendinden sonraki 3 seneyi yakan Aysal mı?

Kendinden sonraki Galatasaray Başkanı’nın “Galatasaray uçağından paraşütle atlamıştır” dediği Ünal Aysal mı?

Lütfen :)

Penaltı olmayan pozisyonda VAR’a gidiliyor.Penaltı verilmemesi gerekirken,penaltı.
Linnes’in pozisyonunda penaltı verilmesi gerekirken,VAR’a bile gidilmiyor.Karar aut.
Bu işte bir gariplik var.
Şimdi Göttepe penaltıyı atıp,biz gol atamasaydık ne olacaktı?
Yendik diye bu konu yönetim tarafından bir şey olmamış gibi geşiştirilecek mi?
Sessiz kalırsak bu yavşaklar önümüzdeki haftalarda yeni birtakım operasyonlara girişebilirler.
Bu itlerde zerre utanma, zerre şeref, zerre haysiyet yok. Bedelini süründüre süründüre ödetmek lazım, ama başımızda bunu becerebilecek bir lider yok ne yazık ki...

Ha son 30 yılda başımıza gelen kim bunu becerebilir? Belki Adnan Polat, belki Alp Yalman. Gerisi Mustafa Cengiz’den daha trişka...

Kismen katiliyorum ama yonetim bir suru aciklama yapip bir suru ceza yemedi mi? Aynisi hoca icin de gecerli.

Daha fazla ceza yemek ne isimize yarayacak? Basinda dogru algiyi yaratmaliyiz. Yavas yavas olusuyor tepki. Ekonomik durum belli, secim de yaklasiyor, daha fazla ittiremeyecekler. Buradan sonrasini kendi yapmak zorunda medipol, onu da yapamazlar. Santrafor gelirse sampiyonuz.

Kismen katiliyorum ama yonetim bir suru aciklama yapip bir suru ceza yemedi mi? Aynisi hoca icin de gecerli.

Daha fazla ceza yemek ne isimize yarayacak? Basinda dogru algiyi yaratmaliyiz. Yavas yavas olusuyor tepki. Ekonomik durum belli, secim de yaklasiyor, daha fazla ittiremeyecekler. Buradan sonrasini kendi yapmak zorunda medipol, onu da yapamazlar. Santrafor gelirse sampiyonuz.

Bu değil ki yol. Konuşmakla, dırdırla olacak iş değil.

1. Sonraki seçimde ne teklif ederlerse etsinler, Demirören’e kesinlikle destek çıkılmayacak. Bu rüşvetçi pisliklere aman verilmeyecek.

2. Galatasaray-Beşiktaş ve belki Fenerbahçe bir araya gelecek, adam gibi bir TFF başkan adayı belirleyecek. Cengiz bunu gerekli makamlara bildirecek. Destek verilmediği taktirde ihaleden çekileceği de iletilecek.

3. Bir basın toplantısı düzenlenerek, hem Galatasaray hem de rakiplerin aleyhine, Başak’ın lehine pozisyonlar anlatılacak, Erman Toroğlu pozisyonları tektek yorumlayacak. Bunların üstüne adam gibi konuşma yapmayı bilen birisi, temiz futbol istiyoruzu net biçimde anlatacak. Eger bu eyyam devam ederse bu toplantilarin sertleserek artacagi ilan edilecek.

4. Yeni TFF başkanı seçilir seçilmez, Demirören, MHK başkanı ve tüm eyyamcı, satılmış hakemlerle ilgili suç duyurusunda bulunulacak. VAR sebebiyle kötü niyet ispatı gayet mümkün çünkü.

Hesap böyle sorulur.

Baştakine kafa tutacak bir başkan yok bizde. Abdurrahim zaten baş yalaka açıp ağzına etseler tek kelime edemez, Cengiz'de keza aynı. Bizim penaltı yanlış bence, hadi onu öyle yorumladın diyelim Linnes'in pozisyonunda gidip bakmıyorsun bile çok net penaltı pozisyon. Bu sezon bize yaptıkları şerefsizliklerin haddi hesabı yok, resmen göz göre göre bizimle uğraşıyorlar.

Bu değil ki yol. Konuşmakla, dırdırla olacak iş değil.

1. Sonraki seçimde ne teklif ederlerse etsinler, Demirören’e kesinlikle destek çıkılmayacak. Bu rüşvetçi pisliklere aman verilmeyecek.

2. Galatasaray-Beşiktaş ve belki Fenerbahçe bir araya gelecek, adam gibi bir TFF başkan adayı belirleyecek. Cengiz bunu gerekli makamlara bildirecek. Destek verilmediği taktirde ihaleden çekileceği de iletilecek.

3. Bir basın toplantısı düzenlenerek, hem Galatasaray hem de rakiplerin aleyhine, Başak’ın lehine pozisyonlar anlatılacak, Erman Toroğlu pozisyonları tektek yorumlayacak. Bunların üstüne adam gibi konuşma yapmayı bilen birisi, temiz futbol istiyoruzu net biçimde anlatacak. Eger bu eyyam devam ederse bu toplantilarin sertleserek artacagi ilan edilecek.

4. Yeni TFF başkanı seçilir seçilmez, Demirören, MHK başkanı ve tüm eyyamcı, satılmış hakemlerle ilgili suç duyurusunda bulunulacak. VAR sebebiyle kötü niyet ispatı gayet mümkün çünkü.

Hesap böyle sorulur.

Cok guzel, ama fazla idealist. Ulke gercekliginden biraz uzak olmus.

Oncelikle zaten TFF istifaya davet edildi. (1) tamam yani. (2) ise imkansiz cunku bize karsi orgutledi takimlari Fener ve Besiktas. Ne olursa olsun bizle durmayacaklar anlasildi. Demiroren'i kim oraya getirdi belli. Ali Koc gecen saraya gitti hatta savunma bakaniyla bile gorustu. Fiko zaten iki lafindan biri "sayin cumhurbaskanim" olan bir adam. Bizimkiler de bunlardan farkli degil. O yuzden ihaleden cikmak, TFF'ye karsi birlesmek falan bu baskanlarin sonunu getirir siyasi intihar olur, yapamazlar.

Pozisyon pozisyon derlenip yayilmasi iyi olur ama bunu izleyecek adamlar zaten bunun farkinda olan adamlar. Bunu basin toplantisi yoluyla yapmak ise cok zor.

Hukuk duzeni de belli ulkede.

Yonetim yapacagini yapti daha fazla bir sey yapamazlar.

Baştakine kafa tutacak bir başkan yok bizde. Abdurrahim zaten baş yalaka açıp ağzına etseler tek kelime edemez, Cengiz'de keza aynı. Bizim penaltı yanlış bence, hadi onu öyle yorumladın diyelim Linnes'in pozisyonunda gidip bakmıyorsun bile çok net penaltı pozisyon. Bu sezon bize yaptıkları şerefsizliklerin haddi hesabı yok, resmen göz göre göre bizimle uğraşıyorlar.

Kafa tutsa yikabilecek mi?

Cok guzel, ama fazla idealist. Ulke gercekliginden biraz uzak olmus.

Oncelikle zaten TFF istifaya davet edildi. (1) tamam yani. (2) ise imkansiz cunku bize karsi orgutledi takimlari Fener ve Besiktas. Ne olursa olsun bizle durmayacaklar anlasildi. Demiroren'i kim oraya getirdi belli. Ali Koc gecen saraya gitti hatta savunma bakaniyla bile gorustu. Fiko zaten iki lafindan biri "sayin cumhurbaskanim" olan bir adam. Bizimkiler de bunlardan farkli degil. O yuzden ihaleden cikmak, TFF'ye karsi birlesmek falan bu baskanlarin sonunu getirir siyasi intihar olur, yapamazlar.

Pozisyon pozisyon derlenip yayilmasi iyi olur ama bunu izleyecek adamlar zaten bunun farkinda olan adamlar. Bunu basin toplantisi yoluyla yapmak ise cok zor.

Hukuk duzeni de belli ulkede.

Yonetim yapacagini yapti daha fazla bir sey yapamazlar.

İdealist olduğuna katılıyorum, gerçekçi olmadığına katılmıyorum.

Evet FB de BJK da eskiden kalma reflekslerle gerzekçe hareketler yaptılar.

Ancak şu an dünyaya uzaylılar saldırdı, düşmana karşı birleşme zamanı. Ek olarak bana dokunmayan yılanın sırayla gittiği de anlaşıldı. Herkes -zorunda olduklarından-temiz futbol istiyor. Yıldırım iti Fenerin basinda olsaydı bu imkansızdı, ama artik 3 takimin basinda da kabul edilebilir başkanlar var, ahlak, duruş açısından açık ara en temizi de bizimki.

Bu resimde bir önceki mesajımda dediklerim yapılabilir, ama ne yazıkki Cengiz Başkan her ne kadar ahlaklı bir adam olsa da hükümete kafa tutabilecek kadar taşaklı değil.

Bence iş oraya da gelmez, Cengiz 3 büyükler olarak Beşiktaş’ı batirmis simdi de Türk futbolunu batırmakta olan beceriksiz bir TFF başkanı istemedigimizi kolayca anlatır hükümete. Onların da pek memnun oldugunu zannetmiyorum zaten. Ulan her türlü pisligi yaptin Bassagi sampiyon yapamadin diyecekler sene sonunda, inşallah :)

Ha azıcık delikanlı olsalar Başak’ı da taktir ederdim, kulüp nasıl yönetilir gösterdiler. Ama başlarındaki sikeci pislikten de kulübün her tarafından da eyyam akıyor. Bizim ödedigimiz vergilerle futbolcu transfer edip, bizim takimlarimiza karsi eyyam yapmak nasil bir yuzsuzluktur???

Üst Alt