STSL 18/19 H:20 | Akhisarspor 0-3 Başakşehir | MS | 3 Şubat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Akhisarspor 0-3 Başakşehir | MS | 3 Şubat

başakşehir skoru alana kadar iyi oynadı, 0-2 olunca oyunu tutmak istedi ama başaramadılar.. baskı yediler, ama sonucta istediklerini alacak kadar oynadılar..

Dalga geçer gibi. İbb buyurun lütfen bir gol atın diye yalvardı.
Baktılar olmuyor beyler böyle değil bak bukadar kolay bu iş gostercesine 3ü atılar

Biz bunlara saplarız, fark 5. E karıköy var orda da yenilmek farz yine 8. Daha fenev falan yatar başaka. Geçmiş olsun beyler kafa patlatmaya gerek yok, antalya puan alsın da 2.lik kovalayalım artık. Hem belki benfica falan eleriz heyecan olur

Clichy 3 yıllık 9m euro diye haber vardı. Yıllık 3m euro
Emre 2.9m euro
Elia 1m euro
Arda turan: 4m euro
Adebayor: 3.5m euro
Robinho: 2m euro
Demba ba: 1.5m euro

Tek tek baktım, resmi rakamlar degil ama medyada geçenler bu sekilde. Bu adamlar gişe geliri, avrupa geliri olmadan bu paraları ödüyor. Visca’yı epureanu’yu falan saymadım bile

Ne yapıp edip son 5 haftaya en fazla 6 puan gerilerinde girmemiz lazım. Ama şu an öyle gözükmüyor maalesef.

Emre 2.9m euro
Elia 1m euro

Tek tek baktım, resmi rakamlar degil ama medyada geçenler bu sekilde. Bu adamlar gişe geliri, avrupa geliri olmadan bu paraları ödüyor. Visca’yı epureanu’yu falan saymadım bile

Siyaset eli

Edin Visca'nın istatistikleri şaka gibi

11-12 33 maç 5 gol 9 asist
12-13 28 maç 3 gol 6 asist
13-14 34 maç 10 gol 10 asist (1.lig)
14-15 34 maç 8 gol 4 asist
15-16 34 maç 17 gol 5 asist
16-17 34 maç 8 gol 9 asist
17-18 33 maç 9 gol 16 asist
18-19 20 maç 8 gol 11 asist

Adamın 2013'ten beri kaçırdığı maç sayısı 1. Gol ve asist sayısı da muazzam.

Ligdeki en iyi topçu dersek yanlış olmaz herhalde.

Emre 2.9m euro
Elia 1m euro

Biz ödüyoruz onların yerine.

Emre 2.9m euro
Elia 1m euro

Ciddi bonservis ödeyerek aldıkları oyuncu yok. Gişe geliri filan da TV yayın gelirinin yanında devede kulak...

Üst Alt