STSL 18/19 H:20 | Akhisarspor 0-3 Başakşehir | MS | 3 Şubat - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:20 | Akhisarspor 0-3 Başakşehir | MS | 3 Şubat

kesinlikle abartı. daha bu hafta rakibe dirsek atan skertel in cezasını 2 maça indirdi bunlar. ayrıca asıl kopma noktası konya maçı ve fatih terime verilen skandal ceza bence
Abi donk dizle giriyor badou boğaz sıkıyor yardımcı hocan oyuncuya giriyor vs ne gerek vardı bunlara emin ol bize yapılsa cezalara az derdik.

Konya maçında haklısın ama o maç top oynamadık yani kaleyi tutan şutumuz bile yoktu herhalde hani biz düzgün takım olsak, düzgün iş yapsak bu şerefsizler anca kuyruğumuzda olurlardı.

Abi donk dizle giriyor badou boğaz sıkıyor yardımcı hocan oyuncuya giriyor vs ne gerek vardı bunlara emin ol bize yapılsa cezalara az derdik.

Konya maçında haklısın ama o maç top oynamadık yani kaleyi tutan şutumuz bile yoktu herhalde hani biz düzgün takım olsak, düzgün iş yapsak bu şerefsizler anca kuyruğumuzda olurlardı.
güzel futbol oynamak mevzu olsa bu başak şuan 3. sırada falan olmalıydı ligde. şuan biraz gaza geldiler yoksa ligin ilk yarısı leş oynuyorlardı.

Artık önümüzdeki bütün maçları kazanmamız gerek en azından Fener derbisine kadar. O zamana kadar da Başakşehir’in hiç puan kaybedeceği yok ama yapacak bir şey yok artık. Büyüklerden bir şeyler bekliyorum sadece. Fener, Beşiktaş ve bize puan kaybetseler yine toparlanır lig. Ama işte Başakşehir öyle bir deplasman oyunu oynuyor ki bangır bangır. Şampiyon gibi oynayan bir takım var o da Başak. Ve bunu 1 aydır her gün söylemekten bıktım. Şampiyonluk için artık ekstra performanslar göstermeliyiz. Alanya maçındaki gibi ezilirsen kimse sana saygı duymaz ve bam güm oynayıp galip gelirler. Şu anda biz de dahil Başakşehir’e saygı duymayan hiçbir takım bulamazsın. Ama bizim dünkü Alanya maçını izleyen bir Sivasspor neden bize saygı duysun ki. Çıkar bam güm oynar ve şans yanlarındaysa 2-3 farkla alır maçı. Bu bir Galatasaraylı olarak zoruma gidiyor. Başakşehir’in ligde tek büyükmüşçesine maçlara çıkması acı veriyor bana.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sezon bittiğinde malum partinin bayraklarıyla meydanlara dökülecekler sanırım. Çünkü normal bir insan böyle zevksiz futbol oynayan takımı desteklemez.

bu takımla ilgili çok güzel bi benzetme yapardım da silivri soğuktur şimdi. ama şurası kesin ki türk futbol tarihi adına yüz karası bi kulüp ve oluşum başakşehir.

Üst Alt