STSL 18/19 H:20 | Alanyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
robinho transferinden sonra hiç umudum kalmamıştı zaten. şampiyonluk bu maçla kesin olarak kaybedilmiştir beyler. 8 puanlık farkın erimesi imkansız. + olarak rakipte takımı şampiyon yapabilecek bir adam var. bizde geçen senede yoktu bu senede yok. geçen sene derbilerin içerde olması ve terimin gelişiyle arkamıza aldığımız rüzgar bu sezon son buldu. sezon başı forvet transferiyle girseydik ama işler değişirdi. en azından puan farkı olmazdı.

Deplasmanda kalan maçlar

Kasımpaşa
Erzurum
Bursa
Fenerbahçe
Konya
Ç.Rize
Sivas

7 maçta maksimum 2 beraberlik alabiliriz. İçeride tek puan bırakamayız 21 şart.

Böyle olursa 74 yapıyor. Rakip B.Şekir bizle oynayacağı hariç 14 maçta 34 puan almadıkça şampiyon yapar bu.

Hadi diyelim 3 beraberlik, ya da 1 B 1M 5G 72-73-74 puan arasında olmak şart ki şampiyonluk zorlayalabilelim.

Su rize deplasmani kadar sevimsiz deplasman yoktur heralde kameranin acisi bile sevimsiz stadyumdaki

Herkes umudunu yitirmis. Karakullukcu’sundan taner karaman’ına tüm yorumcular basaksehir bu saatten sonra bırakmaz diyor. Daha 14 hafta var nasıl bu kadar rahat konusuluyor. Forumda bile sinerji kalmamıs. Başakşehir’in yarın kazandıgını ve arenada yeneceğimizi farz ediyorum -yenemezsek zaten sampiyonluk gelmez- puan farkı 5 oluyor, ikili averajda da önde oluyoruz. 14 haftalık bir surecte 5 puan bir sey degil. Ama oynadıgımız oyun ümit vermiyor orası ayrı
Bence Trabzon maçını kazandıktan sonra herkes içten içe Başakşehir'in şampiyon olacağını kabul etmeye başladı. Trabzon gibi deplasmanda bile kazanıyorsa bu takım hangi maçı kaybedecek bizim maç dışında. O maç psikolojik bir eşikti. Herkes orada kaybetmelerini bekliyordu. Ama bir şekilde o maçı kazandılar ve şu an çok büyük avantaja sahipler maalesef.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence Trabzon maçını kazandıktan sonra herkes içten içe Başakşehir'in şampiyon olacağını kabul etmeye başladı. Trabzon gibi deplasmanda bile kazanıyorsa bu takım hangi maçı kaybedecek bizim maç dışında. O maç psikolojik bir eşikti. Herkes orada kaybetmelerini bekliyordu. Ama bir şekilde o maçı kazandılar ve şu an çok büyük avantaja sahipler maalesef.

Onazi , Sosa olsa ellerine verirdi ts + hakem çok güzel katletti o maçı hakemsel açıdan da bu iş bitti gözüyle baktı çoğu kişi o maçtan sonra.

14 maç var, yarın basaksehir kazanırsa 8’e cıkıyor fark. Arena’da yendigimizi farz edersek fark 5’e iniyor 13 maç kalıyor. 13 macın 6’sı arenada. Arena’da 6’da 5 yapsak, kalan deplasmanlarda 7’de 4 yapsak toplamda 9 galibiyet 4 maglubiyet. Beraberligi hesaba katmıyorum. Yani böyle bir durumda basaksehirin 13 maçın 6 maçında puan kaybı yasamasıyla sampiyon oluyoruz.

Baskı yedik tamam da bakıyoruz topla çıkamıyoruz inanılmaz pas hatalarıyla oynuyoruz biz barcelona değiliz her top ayağa oynayip cikamazsin inanılmaz teknik kapasiten olması lâzım gerekirse topu şisireceksin senin en iyi özelliği kafa olan mitroglunu böyle kullanabilirdin ama hiç denemedik bu oyunu.

14 maç var, yarın basaksehir kazanırsa 8’e cıkıyor fark. Arena’da yendigimizi farz edersek fark 5’e iniyor 13 maç kalıyor. 13 macın 6’sı arenada. Arena’da 6’da 5 yapsak, kalan deplasmanlarda 7’de 4 yapsak toplamda 9 galibiyet 4 maglubiyet. Beraberligi hesaba katmıyorum. Yani böyle bir durumda basaksehirin 13 maçın 6 maçında puan kaybı yasamasıyla sampiyon oluyoruz.

Akhisar kotu takim degil kesinlikle bulundugu yeri hak etmiyor basaksehir kazanmis gozuyle yaklasiyo herkes ama hic belli olmaz

bu köpekler kupalardan bilerek elendiler hiç yorulmuyorlar avrupada uefa sacmalıgına kalmak misal bizi extra yoracak elensekte kurtulsak

türkiye kupası belki cok yormaz ama tek kulvarda gitmek ciddi avantaj

Akhisar kotu takim degil kesinlikle bulundugu yeri hak etmiyor basaksehir kazanmis gozuyle yaklasiyo herkes ama hic belli olmaz
Ben de oynadıkları futbola göre puanlarının az olduğu görüşündeyim yalnız adamlarda stoper yok maalesef. Beşiktaş maçında zorunluluktan ligin en iyi sağ beklerinden Miguel Lopes stoper oynadı. Hem sağ bekte yararlanamadılar adamdan hem de adamın stoperlikle alakası yok.

set oyunu oynayabileyen 2 ortasaha cok isterdim ama terim set oyunun hiç düsünen bir hoca degil

alanya gibi takımları kırabilmenin tek yolu set oyununu becerebilmek

Üst Alt