STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat

20 kere rodelleganin pozisyonu gosterdiler ayaklari marcaonun ayaklara takiyor ve kimse demiyorki haci o pozisyonda adamın ayagina vurmuslar laf olsun diye de soyleyeyim diyen yok

Fatih hocanin aciklamalari ,resmi sitenin sus isaretli paylasimini sanki boyle en begendigim kadin profesyonelstarin filmini izlemek gibi ayni hazda yasiyorum
Yeah baby iste boyle.

Bu olumsuzlukla iyi hayatta kalıyorsun,bir mutlu ol be adam.

Yahu arkadaş pes yani..İnanılır gibi değil.Arkadaş olumlu değil bence sen çok olumlusun ve sürekli bir adam kollama durumu..
Şu saatte ve olanlardan sonra yapılması gereken en önemli yorumu yapmış adam senin söylediğin söze bak.

Eğerki çıkıp açıklama yapmasınlar başımızdakiler için ben çok daha ağırını konuşucam.

İşte böyle algılar yüzünden benin bildiğim bile Galaatasaray hakemler tarafından en çok hakkı yenen takımlar arasındadır.Çünkü medyadaki o şaklabanlar Galatasarayın büyüklüğü ve başarıları altında eziliyorlarlar.Fesatlıklarından çatlayacaklar.

Çok büyük algı dönüyor lan başta karaktersiz güntekin ve ekibinin yaptığı algı var.

Trabzonun 9 numaralı oyuncusunun ceza sahası çizgisinde yaptığı faulü göstermediler konuşmadılar.

Arkadan yapılan her hareket karttır diyip yine 9 numaranın arkadan bizim oyuncuya tekmesini göstermediler.

Fatih terimin konuşmasını kesip verdiler.

Trabzonun golünde marcaonun ayağına olan müdaheleyi kocaman ekranda görüp sorgulamadılar bile.

Trabzon başkanının o karaktersiz açıklamalarını yayınlayıp hemen reklama gittiler. Peşine konusunu açtırmadı bile. Metin tekin 20 dakika sonra heralde biryerden tepki okudu ve laf arasına girdi.

Ntvspordan ne bok olduğunu bildiğimiz güntekin, karaktersizsin kötü herifin tekisin.

İnanamiyorum 1 milimlik pozisyonu incelediler az once a sporda ofsayt mi diye,penaltiyi da incelediler atiyormu kendini diye,bundan sonra gs futbolculari evlerinde bile incelerler kufur ediyormu diye ,komik cocuklar sizi.

Yahu arkadaş pes yani..İnanılır gibi değil.Arkadaş olumlu değil bence sen çok olumlusun ve sürekli bir adam kollama durumu..
Şu saatte ve olanlardan sonra yapılması gereken en önemli yorumu yapmış adam senin söylediğin söze bak.

Eğerki çıkıp açıklama yapmasınlar başımızdakiler için ben çok daha ağırını konuşucam.

İşte böyle algılar yüzünden benin bildiğim bile Galaatasaray hakemler tarafından en çok hakkı yenen takımlar arasındadır.Çünkü medyadaki o şaklabanlar Galatasarayın büyüklüğü ve başarıları altında eziliyorlarlar.Fesatlıklarından çatlayacaklar.

Belki yapacaklar ne bu acele,hem yapmasalar ne olacak kuduran kudursun adam yerine koyduğunuz kabahat.

Üst Alt