STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:21 | Galatasaray 3-1 Trabzonspor | MS | 10 Şubat

konya,rize,fenerbahce ve bjk maclarında çalınan 9 puanımızı iade etmek zorundalar.bu maçı bi hakkımızla aldık.gerekirse bjk ve fener maclarında basaksehiri dograsınlar.bu kadar basit.basaksehir haftalardır faullü goller atıyo.
bazi galatasarayli arkadaslar çok objektifler bizim takima verilen hakem kararlarinda ,olur mu nagatomoya ceza verilsin, diagne atilsin falan filan

yahu işteydim hakem maçı katletti bilmem ne diye yıkılıyodu her yer maçın özetini seyrettim çok bişey göremedim gol pozisyonlarında

Birlik icinde olmaliyiz
Oyle bi koymusuz ki hepsi birden ciyaklamaya basladi

Ulan bizim puanlar calinirken 17 kulup bildiri yayinladiniz be

Pozisyonlarda birsey yok bile diyemediniz, hakemler hata yapabilir dediniz, hatalari kabul ettiniz

bari 1 sezon sozunuzun arkasinda durabilseydiniz seref yoksunlari

Ayrica bu macta hata falan da yok
Oyle anlatildigi gibi bariz yanlis karar da yok
Ilk yari yarisahayi zor gectiler, resmen ezdik
Agladiklari penalti pozisyonundan once diagneyi yaka paca indirdiler hakem es gecti
Ndiaye ceza sahasina son surat yaklasirken bictiler kart bile vermedi
Gayet de ts yanlisi yonetti, ona ragmen ezdik

Cikip birileri aciklama yapmali yoksa bunlar sucluyken suc bastiriyorlar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yahu işteydim hakem maçı katletti bilmem ne diye yıkılıyodu her yer maçın özetini seyrettim çok bişey göremedim gol pozisyonlarında

Maçı biz kazandık ya ondan katletmiş oldu reis çok takma ligin ilk yarısında olduğu gibi bizi doğraması lazımdı hakemin Gs nasıl maç alır olmaz ki diyorlar herkes puan alıyor biz de almalıyız hesabına girdiler.

17ye 1
Galatasaray gerçekten çok büyük bir camiaymıs.

Trabzon'un tek amacı Galatasaray'ı yenmek ve bugün nasıl ağladıkları ortada
Trabzon macı biter fenerbahceliler aģlar
Fenerlilerin tek amacı bizi kadıköyde yenmek
Trabzon macı biter besiktaslılar ağlar.
Yıllardır serefli ikincilik diye götlerini yırtarlar Galatasaray'a karşı.
Trabzon macı biter basaksehir aģlar.
2 senedir bizimle yarışıyorlar yarısı kaybetmiyoruz sinir krizlerine girerler.

Tek büyük var oda Galatasaray.
Bir tek avrupa kupası getirenin Galatasaray olması hiç şaşırtıcı değil bu ülkede.

Daha fazla
Terim: "Abdurrahim Albayrak'a ayrı bir parantez açarak teşekkür ediyorum. Bugün ilk 20 dakikada oynadığımız futbolu 'Fatih Terim'in takımı' olarak düşünebilirsiniz. Bunu devam ettirmemiz önemli."

Üst Alt