STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Benfica eşleşmesi de patladığına göre anamızın ligine dönme vakti geldi.

Ben ligde 2. olup avrupa ligi'nde olası bir çeyrek final yapabilsek iyi olur diyordum ama avrupa hayalleri başka bahara kaldı.

lig kritik önem kazandı. Vaziyet sıkıntılı ama sona kadar kovalamak için hata yapmamamız gerekiyor artık.

Muslera
Nagatomo Luyindama Marcao Mariano
Fernando Selçuk
Sinan Belhanda Feghouli
Mitroglu

Linnes, Diagne, Donk, Onyekuru ve Ndiaye'nin Benfica deplasmani göz önüne alınarak dinlendirilmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Muslera
Linnes Luyindama Marcao Nagatamo
--------------Donk-------------Gokay------------
Feghouli----Badou-----Belhanda------
Diagne

Hayırlısıyla su 3 puani alalim önümüz epey bir acilacak. Baskiyi basak hissedecek bu defa
Bizden sonra oynamalari iyi oldu
Bu hafta farki 3 e indirirsek muazzam olacak.

Havlu atmayı kabullenemiyorum hocam.

Attik bile kanka. Hatta 1-1 iken, dedim insallah böyle biter en azindan yenilmeyiz. 2-1 3-1 olmasinin bi manasi yoktu, her türlü elerdi bizi benfica. Ancak 4-1 yensek eleyebilirdik benficayi.

Bugün macin her aninda sanki biraz siksalar patir patir gol atacaklar hissi olustu bende. Adamlar resmin ter idmani yapti tt arena da

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

—————————Muslera———————
—Mariano——-Marcao——-Luyin—Naga-
————-Gökay———Ndiaye—————
————————-Belhanda——————-
——Feghouli———Diagne——-Onyekuru-

Fernandoyu izlemekten biktim. Herifin kosacak hali yok. Orada genc Gökayi oynatip en azindan koşu ve mücadele görürüz. Bana zaten Stoper’dan daha çok DOS izlemi verdi. Ama maalesef Fernando gene ilk 11de olacak

Mitro ve Diagne nin aynı anda ilk 11 olarak sahaya çıkma ihtimali yok herhangi bi maçta

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biz yine aynı en büyük yanılgıya düşüyoruz

marcao fiyat/performans olarak süper topçu ama 40 milyon euroya barca topcusu değil

gs da, tr ligi standartlarında bireysel oyuncu kalitesi en yüksek takım açık ara

ama oyun kültürü olan ne oynadığını bilen genç dinamik ekol bir avrupa takımını yenmek öyle ha deyince olmaaaazz

ben son olarak şunu söyleyeyim, dün akşamki oyun anamızın liginde kalan maçlarda tulum çıkartmaya yeter de artar bile

yeter ki moral motivasyon ve özgüveni kaybetmeyelim

Üst Alt