STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Paşanın toparlanma maçı olur 1-1

24545.jpg

hocam ilk baslarda baya mantikli yorumlar yapiyordun fakat özellikle bugün kelimenin tam anlamiyla tinere boguyorsun ortaligi. fatih terime balon demen seni gözümde bitirdi. hala argümanlarini sunmadin bekliyorum diger konuda.

kaynamış hocam.

şöyle diyim küçük ligimizin büyük hocası eyvallah mam hiç bir avrupa takımı kendisini layık görmüyor saha basıp orta hakeme küfreden oyuncu kovalayan bir yardımcıyı sırf memleket kontenjanından yardımcı hoca yapan adamı kim ister ki? mesela bugün terimi reale koy yanına VAZO HASAN ı yardımcı mı götürecek?? adama hayırdır bi dur derler.

kaynamış hocam.

şöyle diyim küçük ligimizin büyük hocası eyvallah mam hiç bir avrupa takımı kendisini layık görmüyor saha basıp orta hakeme küfreden oyuncu kovalayan bir yardımcıyı sırf memleket kontenjanından yardımcı hoca yapan adamı kim ister ki? mesela bugün terimi reale koy yanına VAZO HASAN ı yardımcı mı götürecek?? adama hayırdır bi dur derler.

hocam hakedene hakettigi gibi davranir.küfürü savunmuyorum lakin orda haketmisti hakem ve hala hakettiklerini gösteriyorlar her hareketleriyle..

yardimci vs gec bunlari.

adam tek basina besiktasin aldigi kupalarin 3 te birini almis. 51-17

Paşa, kötü ve formsuz ama bizim deplasmanlar daki silik performansimiz ile ali palabiyik faktörleri devreye girerse eğer bu maçı kaybederiz ve bjk öne geçer bir daha yakalayamayiz.

Umarım 3 puan alır geliriz.

Kendi capimiza göre bir takim oldugu icin belki yeneriz. Feghouli-Belhanda rezaletleri kazara gol bulursa 10 sene daha oynar.

İsmail
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Donk Ndiaye
Yunus Emre Onyekuru
Diagne

Yedek: Selcuk-Mugdat-Mitroglou ve alt yapi oyunculari.

Diger oyuncular kadro disi birakilmali.

Bu maça olan tüm hevesim kaçtı. Şampiyon olsak ne olacak ki. Gideceğiz şampiyonlar ligine. Gelen yenecek giden yenecek. Şu 2015 yılında bu takıma büyü mü yapıldı ne oldu anlamadım ki. Resmen 4 senedir bütün Avrupa maçlarında kaç kaç kaybedeceğiz diye bekliyoruz.

Beşiktaş ve Fenerbahçe UEFA'da falan kupayı almıyorlar ama adamlar en azından birkaç maç kazanıyor.

Bu maça olan tüm hevesim kaçtı. Şampiyon olsak ne olacak ki. Gideceğiz şampiyonlar ligine. Gelen yenecek giden yenecek. Şu 2015 yılında bu takıma büyü mü yapıldı ne oldu anlamadım ki. Resmen 4 senedir bütün Avrupa maçlarında kaç kaç kaybedeceğiz diye bekliyoruz.

Beşiktaş ve Fenerbahçe UEFA'da falan kupayı almıyorlar ama adamlar en azından birkaç maç kazanıyor.

Sen şampiyon ol da varsın ŞL'de kaç kaç kaybedeceğiz diye bekle.

Bir tane olumlu mesajını görmüyorum çok dikkat çekiyorsun.

Üst Alt