STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

ali palabıyık ağır şerefsizdir

Bunda en büyük pay bizim futbolcularda..
Bizim oyuncular hakemler karşısında çok ezik duruyor.Heleki birde pısırık bir kaptan varki evlere şenlik.Bunlarda hakem kararlarını çok etkiliyor.
Eyvalla şikeci takımın oyuncuları gibi itirazın dozunu kaçırmamak gerekir.Ama bizimkiler acayip ruhsuz bu konuda.Hakem bizim kaleye eliyle gol atsa ufakdan bir itiraz edip bırakacaklar nerdeyse..

genellikle bjk ve şikecilerin maçlarınıda izlerim. bu maçlara bakarak hakemler bizi resmen eziyor.Öyle basit sarı kartlar çıkıyor ki inanılmaz.Daha bu hafta hemen vida ve slimaniye çıkmayan bariz kartlar gözümün önüne geliyor.Birde şu maçta liyundamaya gösterilen kart bak.Faulü bile tartışılır.

DzoLBpyX4AAljZf.jpg
Nekadar da sezon sonu ayrılmasını savunan birisi olsam da bugün Selçuk un iyi oynaması hem kendisine motive etmistur6s ama daha da önemlisi takıma olumlu yansır. Adam takımın kaptanı sonuçta.

Resimde de bir rahatlık, bir yükten kurtulmuşa benziyor

Sorun daha çok zaten eleştiri yapıp aynı cümlede Fatih Terim'e aşağılayıcı yorumlar sıkıştıranlarda bence.

katılıyorum.O zaman kim yaptıysa bunu alıntılarsın tepkini dile getirirsin.
ama böyle sürekli genelleme yaparak yorum yapmakda iş değil...

Ben Fatih terimi çok severim. Bazen öyle kararlar veriyorki gitsin mi kalsın mı diye kararsız kalabiliyorum.

Ama Galatasaraylı olupda Fatih terime nefretle bakabilmek bana biraz garip geliyor.

Güzel galibiyet oldu.
2 mactır bu oyuncuların bu kadar boş alan bulması ileride ki adam sayesindedir.
Ben ereni sinan'ı bu kadar kovalayan stoperler hatırlamıyorum. Hepsi defansın kucağına oturuyordu ve takım pozizyona giremiyordu.
Insallah gol de atacak, ama önemli olan takımın iş yapması.

Takım gayet kontrollü oynadı. Ama beklerimiz inanılmaz yanlız bırakıldı. Dahada kompakt olmamız lazım. En sevindiğim olay ise kondisyon konusunda ligin iyilerindeniz.diagne bencede kötü değil rakip defansın dengesini bozuyor. Bence kısa sürede gollerini atmaya başlayacaktır. Bizim takım orta gol oyuncak tarzı yok diagne fazla gol atamasada faydalı olacak. Titre başak. ...

katılıyorum.O zaman kim yaptıysa bunu alıntılarsın tepkini dile getirirsin.
ama böyle sürekli genelleme yaparak yorum yapmakda iş değil...

Ben Fatih terimi çok severim. Bazen öyle kararlar veriyorki gitsin mi kalsın mı diye kararsız kalabiliyorum.

Ama Galatasaraylı olupda Fatih terime nefretle bakabilmek bana biraz garip geliyor.
Ben hocama hayranım mesela. Onunda imzası ile yaşadığım mutluluk bir taraftar olarak bidaha inşallah yine yaşarım ama buna ihanet edip vefasızlığın kralını yapamama bazıları gibi.

Bende eleştiriyorum hocayı bu arada ama evet özelikle konu hoca olunca baya dikkat ediyorum kurduğum cümlelerde.

Bizim için belki en iyi hoca okadar haftası ziyareti değil. Yahu futbol tarihinde hattası olmayan hoca yoktur.

Özelikle takım savunmasında sorunları var hocanın futbolunda. Onun oynatmak istediği oyunda iki ciğeri orta saha oyuncuları olmalı. Bu oyuncuları bulduğu vakit uçuruyor çalıştırdığı takımları zaten.

Üst Alt