STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Doberman: doğru bir hakem olursa ,doğru bir var olursa diagne çok kirmizi görür.

Hedef göstermiyorum diyor

Siz varya cok serefsizsiniz oglum

O şerefsiz Galatasaray düşmanları diagnenin sarı gördüğü pozisyondan bahsetsinler.
Bu şerefsizler melo hakkındada böyle hedef gösteriyorlardı.
Diğer takımlarda hiç böyle oyuncular yokmu.Bir kere böyle hedef gösterebildiler mii.
Kanı bozuk bunların kanı..Bunlara yönetim tepki göstermeli ama nerde bizde o çapda adamlar..

Affedersin ama madem Posession oyun oynacak, taktik böyle... Niye Pivot ST alırsın ??!!

Terim boşuna Pirlo / Alan istemedi

Bu takim haftada bir mac yapmiyor,2 tane bartalli olsa antremanlarda yine her mac 90 dakika 130 km kosmayacak. Bunu bir bilin .Ona göre kotumuyuz ,akillimiyiz ondan sonra yazin.
Akhisar maci 5-0 olur.

serginho ve josue cezalı. erzurum ve rize deplasmanları çok zor olacak

Kolay tek deplasman zaten yok artık.

Sırası ile

B.B. Erzurum(D)
Bursaspor (D)
Fenerbahçe(D)
Konyaspor (D)
Ç.Rize (D)
Sivasspor (D)

Son 2 deplasmanda umarım rakiplerin hedefi kalmamış olur.

Diğerleri ise şartlardan bağımsız her türlü zor olur. Buradan 13 puandan fazlası hayalcilik olur. Takım güçlerine ve oyun şablonuna göre yenmeye en yakın olduklarımız Bursa, Erzurum ve Sivas sırası ile. Diğer üçü arasında en iyi takım Konya. Fenerbahçe sezonun finali olarak bakacak o maça konumu ne olursa olsun. Hakem ağlaması da yaparlar haftasında zaten baya. Ç.Rize denen takımın o uğursuz sahasında umarım artık kazanırız.

İlk 2 maçı 6 puan ile geçmek şart. Ortada ki ikiliden çıkartılacak her puan altın değerinde. Son iki BİZ ŞAMPİYONLUK POTASINDA, ONLAR DÜŞMEMEYİ VEYA AVRUPA'YA GİTMEMEYİ GARANTİLEMİŞ olursa bir şekilde alacağız inşallah.

Çok fazla abartılmaması gereken bir sonuç. Hala takım savunmasında ciddi sıkıntılar olduğunu düşünuyorum. Bugün Luyindama ve Marcao çok iyidiler ama Kasımpaşa'nın da forveti olmadığını göz önünde bulunduralım. Diagne ise kendini Zlatan filan sanıyor galiba, hoca gerekeni yapacaktır.

Donk: "Marcao ve Luyindama tabiki orta sahada da işimizi kolaylaştırıyor. Neredeyse rakip oyuncuları canlı canlı yiyecekler."

Üst Alt