STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat

Bjk geçen yıl 2. devre 41 puan toplayıp 2. devrenin lideri olmuş.Başak maçı ve bizim maçlarda bir puan alsalar şampiyon oluyordu işte adamlar.Çok da haksız çıkmamışız sanki?

Bjk'den tırsmış dendi ondan dedim.Sanıldığı gibi tepetaklak olmamış yani adamlar,şampiyonlukları çok da uzak bir ihtimal değilmiş.2. devrede en çok puan toplayan takım onlar olmuş zaten.

Talisca sayesinde hepsi bu sezon öyle değil zaten kopmuşlardı yarıştan herkes umudu kesmişti 3 maç aldılar üstüne başşak puan kaybı yapınca acaba demeye başladılar ha bence böylesi iyi devam etsinler başşaktan puan alsınlar en kötü bunları yine yeneriz iş biter ama 6 puan gerideyiz başşak zor yeniliyor o farka 3 maç diyebiliriz eee biz de puan kaybı yaşıyacaz bana göre 3 maçta puan kaybı garanti hem fbnin hem bjknin başşak maçına iddaalı çıkması bu açıdan önemli.

2.ya da 3.olma arasında zerre fark yok ama 1.yle çok fazla var 2.olmayı garantiye alıcaz diye 1.liği yabana atmamalıyız benim fikrim bu herkes farklı düşünür tabii saygı duyarım.

Perşembe akşamı avrupa maçı olduğu için ya bizim maçı ya da fenerin maçını pazartesiye koyacaklardı fenerin maçını seçmişler. 3 takımın maçını da aynı güne koymak istememişler sanırım açıklaması bu olabilir.

Ama pazar öğlen bizim maç olabilirmiş, Erzurum da akşam soğukta maç yapacağımıza gündüz biz yapıp akşamda bunların maçını koysalarmış daha iyi olurmuş.

Üst Alt