STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat

Koyayim uefaya :/ her sene statu mi degisir

Tmm kabul bjk kazansin
Sene sonu sampiyon olurlarsa sizden bilirim :d

Gecen sezon Bjk-Fb macinda Bjk'yi,Basak-Fb macinda Fb'yi,Basak-Bjk macinda da Basak'i tutmustum.Hepsi de istedigim gibi bitti ve sampiyon olduk.

Yine olur muyuz bilmem ama bize yarayan skorlari biliyorum.Guven bana

Fenerliyim bu mac.Beraberlik iyi olmaz.

Beraberlik iyi olurdu.Biri kazanacaksa da basak kazanmali.basak'in Antalya ve Osmanli deplasmani var.Bjk'nin bizim mac disinda fiksturu kek.

Maca gelirsek Cedcu leşi oynayacak banko 2 olur.Negredo sov izleriz.

Edit:bjknin de osmanli deplasmani varmis ama yine basak kazanmali birisi kazanacaksa.

Heh mesela gecen sene de Zarp tipki senin gibi Bjk'den tirsmis.

Yalnız Avrupa gitti,Bjk bu maçı alırsa tekrardan lige ortak olmaya kalkmasın?Puan farkını erittiler şu son birkaç haftada.Beraberlik bir kez daha en ideal sonuç gibi.

Bjk'nin Basak,Ts ve bizle deplasmani var.Fb'nin Mecnunlu Sivas ve Kayseri disinda fiksturu temiz.

Potaya girmeleri daha iyi olur.Potaya girmezlerse Basak macinda biz ya da fb sampiyon olmasin diye yatacaklar.Basak'in da fiksturu temiz ve yanlis hatirlamiyorsam sadece 5 deplasmanlari kaldi.En kotu fikstur bjkde.Bjk sampiyon olursa yuh derim.

Ayrica fb akhisar macindan beri yenilmiyor.kesinlikle bir tokat sart.

Evet gelelim dananin kuyruğunun kopacaği maça 2 ihtimal var.

1-8taş 3 sallar ,mac sonuna doğru fb den
1 oyuncu kirmizi görür.

2- skandal hakem hataları olur maç berabere biter ,oyuncular kavga eder cezalar kartlar havada uçuşur,bildiri imzalayanlar,kavgaya başlar.

Üst Alt