STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
D0MWQtJX0AEGzhi

Antrenor ekibinde herkesin taktik deha olmasi gerektigine inanan bu adamin gitmesini isteyenler falan var

FM'de herkesi kovup Det-Disc-Mot maks. koclari doldurduklarindan olsa gerek

Komik

Maçtan yeni geldim Anadolu yakasında hiç kar yok ama bizim stadda feci bir soğuk ve kar vardı. Batı Vip tribünden güzel bir maç izledim :D Şuana kadar gittiğim hiç bir maçta yenilmedik ve Arena'da izlediğim 4.son dakika golü oldu. Daha önce Sneijder-Juventus, Maicon-Karabük, Hakan Balta - Gaziantep, gollerini izlemiştim.Yine son dakika atacağımızdan emindim. Çok büyük stres ama son dakika golleri cidden futbolun en güzel anları herkes yaşamalı :D

Ekli dosyayı görüntüle 42398

Hayırdır kazanmamız zoruna mı gitti minik kuş

Adım soyadım gayet açık tribünüm de belli. İşinize gelmeyen ama doğru olan yorumlarda bulunan kişileri kuş böcek diye adlandırmanız gerçekten hiç umrumda değil. Bu yorumu yapana cevap bile verilmemesi gerek ama son zamanlarda bu kuş böcek muhabbetleri fazlasıyla had aşıyor, herkes düşüncesini saygı sınırları içinde ifade edebilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Furkan’a ciddi ciddi cevap yazıyorsun ama bu elemanın Fener’li olma ihtimali oldukça yüksek.
Mesajlarını incelersen fark edersin.

Eleman derken ? Ben sana yaşın icabı aynı tarzda ithamda bulunmayacağım ama sizinle aynı düşünmeyen insanları kuş ilan etmek çok komik. Bence asıl kuş sensin hadi bakalım .

Adım soyadım gayet açık tribünüm de belli. İşinize gelmeyen ama doğru olan yorumlarda bulunan kişileri kuş böcek diye adlandırmanız gerçekten hiç umrumda değil. Bu yorumu yapana cevap bile verilmemesi gerek ama son zamanlarda bu kuş böcek muhabbetleri fazlasıyla had aşıyor, herkes düşüncesini saygı sınırları içinde ifade edebilir.

antudaki keko bu olabilir

Ben sadece sana söyledim keko. Ya iddianı ispatla ya da boş yapma. Sizin gibi atıp tutanlar yüzünden adam gibi yorum yapan herkes kaçıyor burdan.

Bunak herif ilk hakareti ediyosun sonra zeytinyağı neyden bahsettiğin belli değil yaşın başın almış gitmiş pijmanı giy hadi yatağa

Takım yorulmuş besbelli.. Allahtan puan kaybı olmadı.. 2-3 gün dinlenirler..

Erzurum'dan galibiyetle dönersek bu projesporu bitiririz..

Yarın bjkli kargalar şu eziklere bi koysun.. hani şerefsizler başakşehire yatacaklarmış ya..

Başakşehir-bjk ve bizim maçlarda sıfır çekerlerse ateş çemberinin içinden çıkamazlar

Ya şu kupa maçı ne zamandı? O da o kadar gereksiz ki umarim rotasyon yapar hoca.

Üst Alt