STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben sadece sana söyledim keko. Ya iddianı ispatla ya da boş yapma. Sizin gibi atıp tutanlar yüzünden adam gibi yorum yapan herkes kaçıyor burdan.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bunak herif ilk hakareti ediyosun sonra zeytinyağı neyden bahsettiğin belli değil yaşın başın almış gitmiş pijmanı giy hadi yatağa
Sakin beyler.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eleman derken ? Ben sana yaşın icabı aynı tarzda ithamda bulunmayacağım ama sizinle aynı düşünmeyen insanları kuş ilan etmek çok komik. Bence asıl kuş sensin hadi bakalım .

Bak birader, ben 11 seneden beri bu forumdayım.Az çok yapılan yorumlardan bazı şeyleri süzebiliyoruz.Dikkat ettiysen ben sana direkt olarak kuş diye bir ithamda bulunmadım.Fenerbahçe’li olma ihtimali var dedim.
Hem bir forum üyesinin Fener’li olması beni hiç rahatsız etmiyor.Burası Antu değil.Ama Galatasaray’lı görünüp Galatasaray aleyhine yorumlar beni rahatsız ediyor.
Üstelik hızını alamamış bana da kuş demişsin.Şakaysa komik değil,eğer değil ise daha da komik değil.

Bak birader, ben 11 seneden beri bu forumdayım.Az çok yapılan yorumlardan bazı şeyleri süzebiliyoruz.Dikkat ettiysen ben sana direkt olarak kuş diye bir ithamda bulunmadım.Fenerbahçe’li olma ihtimali var dedim.
Hem bir forum üyesinin Fener’li olması beni hiç rahatsız etmiyor.Burası Antu değil.Ama Galatasaray’lı görünüp Galatasaray aleyhine yorumlar beni rahatsız ediyor.
Üstelik hızını alamamış bana da kuş demişsin.Şakaysa komik değil,eğer değil ise daha da komik değil.

Yanlış süzmüşsün o zaman. Sen Fenerli olabilir derken bir şey olmuyor da aynı şey sana söylenince neden komik oluyor ? Demek ki karşındakini sen de tanımadığın için burda hedef göstermek doğru değil. Bu da bu konuya ilişkin son mesajım olsun şu anda burdayım sene sonunda da kimseye birşey kanıtlayacak bir münasebet dahi yok. İyi akşamlar.

Kavga falan yok. Kendisi gibi düşünmeyen insanları Fenerli ya da Bjkli yapmaktan usanmayan birkaç arkadaş var.

Birden fazla arkadaş aynı düşünceye sahipse sende bir sıkıntı vardır demektir.

Bütün kanallar birleşmiş algı operasyonu yapıyor Mariano atılsaydı kırmızı görmeliydi dillerinde Fenerin kalemşörlerinin biz burda onları ifade ediyoruz sen nereye getirdin

Mariano'nun ayağa bastığını hepimiz pozisyonun tekrarlarında gördük ama sarılarda biliyosun var'a gidilmiyor hakemde maç anında göremedi geçmiş yıllarda bunlar çok dillendirilmiyordu ama bizim maçlarda bütün ayağa basmalar dillendiriliyor biz bunu ifade ediyoruz sen balıklama olaya atlıyorsun hemde hakaret ederek onları destekliyorsun

Bu kadro avrupa icin cok ama cok yetersiz. Orta saha komple 0'dan kurulmasi lazim, Hector Herrera - Stefan Johanssen - Teji Savanier uclusu yada bu isimlerden ikisi gelse cag atlatir.

belhanda acilen satilmali, onun yerine sutor ve ara pasa iyi atabilen bir 10 numara lazim.

Onyekuru yerine, pasor bit kanat Trezeguet olur.

Mariano ve Nagatomonun yerine 2 tane hem ofansif hem defansif bekler Raye vallecanodan Alex, ve Sevilladan Corchia olabilir

satip, ayaklari iyi olan genc bir kaleci sart oglu sart.

Yani daha bu takima en az 7 transfer lazim ki, birsey yapabilelim.

Hayalimdeki Kadro:

Alex Remiro

Alex Moreno - Luyindama - Marcao - Corchia

Hector Herrera - Teji Savanier

Trezeguet - Portu/Mukhtar - Feghouli

Kostas/Diagne

Gonul isterki forvet daha alalim ama olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birden fazla arkadaş aynı düşünceye sahipse sende bir sıkıntı vardır demektir.

Bütün kanallar birleşmiş algı operasyonu yapıyor Mariano atılsaydı kırmızı görmeliydi dillerinde Fenerin kalemşörlerinin biz burda onları ifade ediyoruz sen nereye getirdin

Mariano'nun ayağa bastığını hepimiz pozisyonun tekrarlarında gördük ama sarılarda biliyosun var'a gidilmiyor hakemde maç anında göremedi geçmiş yıllarda bunlar çok dillendirilmiyordu ama bizim maçlarda bütün ayağa basmalar dillendiriliyor biz bunu ifade ediyoruz sen balıklama olaya atlıyorsun hemde hakaret ederek onları destekliyorsun
Orada ki ayağa basma olayı pozisyon gereği,topa hamle yapmak isterken oluyor.Normal oynatımda saliselik bir olay.Yavaş çekim ileri geri oynatıp öyle bir algı oluşturuluyor.Her ayağa basma ve temas sarı kart olarak değerlendirilse maçlar 6-7 kişi ile tamamlanır.Üstelik Mariano’ya verilen ilk sarı kart biraz ucuz bir sarı karttı.

Üst Alt