STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk
Feghouli Belhanda Ndiaye Akbaba
Diagne/Mitroglou

Fernando kamyonu yerine Donk çok daha iyi şu anda
Diagne - Mitro tercihi hocaya bağlı ben Diagne devam eder diyorum
Akbaba veya Yunus Onyekuru şoparını kesmeli
Defans tamam şu anda

Son düzenleme:
Muslera
Mariano Luyindama Marcao Tasdemir
Ndiaye
Feghouli Belhanda Akbaba Onyekuru
Diagne

Nagatomo Asya Kupasi'ndan dondugunden beri dususte.Tasdemir sakat degilse icerde oynamali diye dusunuyorum.Rakipte orta sahada Sissoko ve Josue'nin sakatligi dolayisiyla Akbaba Belhanda ikilisi ayni anda oynayabilir.Linnes'in sakatligi gectiyse Mariano kart gorup cezasini ceksin.Erzurum deplasmaninda Linnes olmali cunku.​

Akhisarı başakşehir deplasman da 3-0 yendi biz ise aynı skor ile yenildik bakalım sahamızda ki maçta ne yapacağız umarım kaos futbolu oynanmaz klasik fatih terim takımlarının yaptığının aksine abdullah avcının takımı gibi akıllı ve güzel futbol ile kazanırız.

Biraz adaleti varsa Sinan'ı oynatır hoca. Diagne'yi ve Kostas'ı sevmediğimden ya da Sinan'ı sevdiğimden değil.
Adaletli ve hatta doğru olanın bu olduğundan.

5 ten fazla gol atacagimiz aşikar.
Akhisarin gol atamayacagi asikar.

Ankara
Goztepe
Alanya
Trabzon
Kasimpasa

15 gol atip 3 gol yemisiz.2 golü musleraya yazdigimiz zaman 1 golü defansimizin hatasindan yemisiz.

Rakipler ne kadar guclu olmasada defans hatasindan 5 macta 1 gol yemek muazzam.
İddia ediyorum,serdar-maicon-ozan tandemi bize bu 5 macta 5 gol yedirirdi.

Son düzenleme:
Muslera
-Mariano - Luyindima - Marcao - Emre T.
-------- - Ndiaye - Belhanda
- Feghouli --------------- - Emre Akbaba
------------- - Onyekuru - Diagne

Onyekuru yardimci forvet olarak cok faydali olur bence. Emre Akbaba tamamen iyileştiyse kullanmak lazım. Emre Taştemir geçen maç iyiydi sakatlık sorunu yoksa oynamalı. Ofansif bir kadro oldu ama kendi evimizde sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

Muslera
Mariano luyi marcao emre
Fernando donk
Selcuk
Yunus diagne onyekuru

Kupa macini dusunerek boyle cikar.

Feghouli
Emre akbaba
Nagatomo
Degisikligi olucagini
Dusunuyorum.

--------------Muslera------------
Mariano-Luyindama-Marcao-Nagatomo
----------Ndiaye--Selçuk--------
Feghouli-----Emre A.----Yunus
--------------Diagne-----------

Selçuk zayıf takımlara karşı attığı paslarla iyi performans gösteriyor,bu maçta donk ve fernando tipinde adama ihtiyaç yok, lig sonuncusuyla içerde oynuyoruz. İkinci yarı Belhanda-Onyekuru-Mitroğlu girebilir duruma göre.

Su Benfica bizi ezdi mavrası tam komedi.İlk maçta %67 top bizdeydi,deplasmandaysa %52 gene biz ondeydik.İlk maçta tam golu atacakken hakem penaltı uydurdu neyse dedik beraberliği sağladık tam ikinci golu kovalarken adamın teki çıktı dan diye vurdu topa herifin önüne düştü gol oldu.
İkinci maçta herifler çok korner kullandı ondan ötürü baskı yemiş gibi gorunduk ama neredeyse bütün kafa toplarını biz aldik.Gol attık herif vermedi ne yapacaz.
Benficanın bizden bariz ustun yönleri vardı kabul topla çok hızlı çıkıyorlar,daha yetenekli oyuncuları var ama bizim de özellikle yuksek toplardaki ustunlugumuz
bile bizi bu turdan galip gecmemizi sağlayabilirdi.Uefadan elendiğimiz için sevindigimden çok da takmiyom ama bazı 'realist' taraftarlarının eleştirinin verdiği dayanılmaz hafiflikle Hıncal ulucluk yapmaya çalışıyorlar ona biraz ayar oluyorum.Bu takim efsane olmaya yakin inanın zaman verin stoper tandemini hallettik mesela ona dusunun iyi şeyler düşünün bir iki sene sabredin.yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

İyi de Sinan ne yaptı neye göre formayı haketti ?
Forvetsiz oynadığımız maçlarda fena değildi, o yükü iyi niyetle taşıdı. Gol attı, mücadele etti. Dribbling yaptı, top tuttu, arkadaşlarına koşu yolu açtı, tehlike yarattı. Diagne'nin şu an yapamadığı birçok şeyi yaptı.
Ama asıl konu bu da değil. Birkaç hafta daha işler bu şekilde giderse Diagne takım içinde arıza çıkaracak. Futbolcu, "ben ne yaparsam yapayım, formayı alamayacağım nasıl olsa" diye düşündüğü an biter. Bu da takımın oyun zenginliğinden tut da kadro derinliğine hatta antrenman kalitesine kadar her şeyi olumsuz etkiler.

Üst Alt